Рубрика: Суспільство

30 травня

Нову туристичну родзинку Закарпаття влада вирішила знищити? (Фотофакт)

foto

Мова йде про дивовижне макове поле, що поблизу Ужгорода.

Поле дикого маку, яке стало новою туристичною атракцією і приваблювало сотні людей, які бажали тут сфотографуватися, вчора почали косити.

Схоже, що таке розпорядження надала місцева влада. Про це стало відомо одразу з кількох джерел. Ввечері тут почав працювати трактор (на фото).

— Поле маків реально вражає. І навіть якщо ви проти флеш-мобів, не пропустіть це. Тим більше, що зараз його зорює трактор. Але ще можна встигнути, - повідомила у соцмережі журналіст Ганнуся Тарканій Твердохліб.

— Диво-поле! Ще можна милуватися 1-2 тижні, але сьогодні бачила як почали косити - кажуть влада дала розпорядження. Кому ця неймовірна краса заважає? Любі журналісти рятуйте це диво !!! P.S. Це ж не " ті маки", - зазначає Інна Крайняй.

Чимало людей обурені таким безглуздим рішенням. Однак місцеві кажуть, що на голову села, можливо, натиснули правоохоронці.

Про те, що мак не наркотичний, пише й Федір Шандор, проректор УжНУ:

— Поля поблизу села Оріховці Ужгородського району вкрилися цвітом дикого маку (мак сумнівний). Милуватися незвичайним цвітінням приїжджають туристи та гості з різних куточів регіону. Поспішайте і отримуйте задоволення!!! У християнстві існує легенда, що в тому місці, куди капала кров розіп`ятого на хресті Ісуса Христа, виростали квіти червоного маку.

Мukachevo.net зв'язалося з секретарем сільської ради села Оноківці, якому підпорядковується село Оріховиця, там зазначили, що не володіють інформацією щодо долі макового поля.

 


30 травня 2017, 10:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Вчені в Індонезії виявили найдавніші наскельні малюнки

Как заправить нитку в швейную машинку

У Німеччині викрили мережу нелегального працевлаштування українців

Ужгородська міська рада бере кредит для ремонту та реконструкції міських шляхів

Поліція Рахівщини розшукує зниклих неповнолітніх

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину