новини за 13 травня 2018 року
Мукачівські патрульні знайшли маленьку дівчинку, яка загубилася (фото)

Все почалося з того, що на лінію 102 водій маршрутного таксі повідомив патрульним, що на трасі Київ-Чоп прогулюється дівча років 4, яка прямує в невідомому напрямку.
Прочитати новину“Викинь пиво, візьми фруктики!” – Мукачево креативить проти алкоголізму (фото)

На вулицях міста з’явились оригінальні відривні листівки, що закликають брати фрукти замість алкоголю
Прочитати новинуНа Виноградівщині група п'яних молодиків на краденій Audi в'їхала в огорожу (фото)

Уночі у Виноградівському районі Закарпатської області компанія молодиків напідпитку вкрала Audi-80 і вирішила покататися, але, не впоравшись з керуванням, у селі Підвиноградів заїхала в огорожу приватного обійстя.
Прочитати новинуПрацівники поліції виявили за добу 9 п’яних водіїв

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Рахівському, Виноградівському, Тячівському, Іршавському районах.
Прочитати новинуПрекрасні куточки Закарпаття: "зникаючі" Ворочевські озера (фото, карта)

Спитаєте, як ужгородцям відволіктись від буденних турбот, щоденних проблем та жахливих новин і куди махнути на теплі весняні вихідні?
Прочитати новинуЛінія Арпада — найпотужніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах (відео)

Будували її з жовтня 1939 до 1944 року на відрізку 600-700 кілометрів по Карпатському хребту.
Прочитати новинуЛегенда про унікальне закарпатське село

У легенді про назву розповідається про те, як у ХІІІ-ХІV століттях через Карпатські гори проходили татарські орди, що завойовували Угорщину.
Прочитати новинуСьогодні в Україні відзначають День Матері

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 13 травня.
Прочитати новинуЧемпіоном світу зі стронгмену у ваговій категорії 110 кг став українець Олександр Кочергін (фото)
Запорізький «Мотор» в Ужгороді

ГК «Карпати» протистоятумуть гранду українського гандболу у чвертьфіналі Кубку України
Прочитати новинуЄвробачення-2018: Україна тільки на 17-му місці

Під час голосування на конкурсі Євробачення-2018 перемогла ізраїльська співачка Нетта з композицією Toy.
Прочитати новинуВасиль Ломаченко нокаутував Хорхе Лінареса (ВІДЕО)

Український боксер Василь Ломаченко здобув титул чемпіона світу в легкій вазі, переписавши світову історію боксу
Прочитати новину