Закарпатські рятувальники на квадроциклах надали допомогу туристу, який відчув себе погано в гірській місцевості (ФОТО)
Під час походу в Карпатах біля озера Ворожеска 23-річному туристу з Одеси стало зле - його врятували гірські рятувальники з Ясіня.
Туристична група, що здійснювала похід у Карпатах, зіткнулася з надзвичайною ситуацією, яка вимагала втручання рятувальників. У районі озера Ворожеска один з молодих чоловіків раптово почув себе погано: його турбували запаморочення, нудота, а також коливання артеріального тиску, як повідомляє Головне управління ДСНС України в Закарпатті.
23-річний одесит йшов у поході разом з групою, коли погіршення самопочуття змусило зупинитися. Товариші не зволікали - одразу звернулися по допомогу до рятувальників. Гірські рятувальники з селища Ясіня вирушили назустріч на квадроциклах.
Поки рятувальники прокладали шлях, двоє членів групи підтримували постраждалого, допомагаючи йому пересуватися в напрямку до них. Координацію дій забезпечував телефонний зв'язок: рятувальники в режимі реального часу направляли туристів до місця зустрічі.
Після проведення зустрічі, рятувальні команди надали туристу всю необхідну медичну підтримку. Як тільки його стан покращився, його транспортували до Ясіні, де передали в руки лікарів.
Дивіться також: Туристи з Черкащини заблукали в горах на Закарпатті, рятувальники допомогли вибратись (ФОТО)