У березні в рамках туру "Кіно заради Перемоги!" було проведено 83 сеанси.
За повідомленням Державного агентства України з питань кіно, яке було опубліковано на Фейсбуці, як інформує Укрінформ.
В Запоріжжі та його околицях внутрішньо переміщені особи мали можливість насолодитися переглядом таких фільмів, як "Поводир", "Чужа молитва", "Брати. Остання сповідь", "Снайпер. Білий ворон", "Земля блакитна, ніби апельсин", "Сусідка", "Толока", "Козаки. Навколо світу", "Іван Сила", "Кіборги", "Щедрик", "Вулкан", "Мій карпатський дідусь", "Мавка. Лісова пісня", "Фортеця Хаджибей", "Микита Кожум'яка", "Безславні кріпаки", "Максим Оса".
У Київській області відбулося 13 показів фільмів "Буча", "Поводир", "Снайпер. Білий ворон" і "Люксембург. Люксембург" для військовослужбовців Національної гвардії України.
У Миронівці, що в Київській області, відбулись screenings фільмів: "Потяг на 31 грудня", "Сказання старого мельника", "Мої роздуми спокійні" та "Іван Сила".
У Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Київській, Львівській та Житомирській областях відбулося 10 показів фільмів для бійців Національної гвардії України. Серед представлених стрічок були: "Конотопська відьма", "Люксембург. Люксембург", "Нескорений", "Мої думки тихі", "Буча", "Кіборги" та "Скажені сусіди".
У Вінницькій області в реабілітаційному центрі для військових відбулося показ фільму "Найкращі вихідні".
У молодіжному центрі "Квадрат" у Вінницькій області пройшли покази фільмів "Люксембург. Люксембург", "Пропала грамота" та "Гуцулка Ксеня".
У військовому госпіталі на Київщині показали фільми "Віддана", "Кіборги", "Буча" та "Люксембург. Люксембург".
У Черкаській області для родин військових та внутрішньо переміщених осіб організували показ фільмів "Королі репу", "Клондайк", "Козаки. Навколо світу" і "Егрегор".
У Київській області в Центрі культури та відпочинку відбувся спеціальний показ фільму "Мої думки тихі", призначений для місцевої громади та людей, які були змушені переселитися.
В Одеській області для національних гвардійців організували вісім сеансів показу фільмів, серед яких "Атлантида", "Довбуш", "11 дітей з Моршина", "Кіборги", "Безславні кріпаки", "Королі репу", "Нескорений" та "Мої думки тихі".
В одному з медичних закладів Вінницької області для військових, які проходять реабілітацію та лікування, демонстрували фільми "Довбуш", "Люксембург. Люксембург" та "Скажені сусіди".
У Запоріжжі відбувся цикл заходів за участю представників Кобзарського цеху - Миколи Товкайла, Віталія Кобзаря та Ждана Безвербного. Кобзарі виступили з творчими програмами та показами фільмів проєкту "Культура vs війна" для внутрішньо переміщених осіб, військових на реабілітації та студентів.
У Хмельницькому регіоні відбулося три заходи в обласному госпіталі для ветеранів, кадетському корпусі та військовій частині, де були показані фільми "Мій карпатський дідусь". Серед гостей на цих подіях були актор і посол туру Богдан Бенюк, а також голова правління асоціації "Дивись українське!" Андрій Різоль.
У військовому медичному закладі Запорізького регіону відбувся показ фільмів "Казка старого мельника" та "Люксембург. Люксембург".
У обласному госпіталі для ветеранів війни організували показ фільму "Потяг у 31 грудня". Крім того, для військовослужбовців, які проходять реабілітацію, відбувся сеанс стрічки "Скажені сусіди" в Полтавській області.
У Полтавському регіоні, в медичному центрі, відбулося урочисте відкриття кінопростору, яке супроводжувалося показом фільму "Довбуш". На заході також відбулася зустріч з амбасадором туру Олесем Саніним та Андрієм Різолем.
В Інституті Національної гвардії України, розташованому в Київській області, відбувся показ стрічки "Буча". У заході взяли участь актор В'ячеслав Довженко, автор сценарію і продюсер Олександр Щур, а також Андрій Різоль, які поділилися своїми думками з курсантами.
З початку проведення Туру було організовано 2231 показ 90 українських повнометражних фільмів у 436 населених пунктах та військових частинах 23 областей України. Серед них – Вінницька, Київська, Житомирська, Хмельницька, Черкаська, Закарпатська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Львівська, Запорізька, Волинська, Харківська, Одеська, Дніпропетровська, Чернігівська, Івано-Франківська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Миколаївська, Донецька, Херсонська та столиця – місто Київ.
Як повідомляв Укрінформ, в Україні відкрили шостий кінопростір для поранених військових.