Тихий прокоментував заборону Угорщиною 12 українських медіа: "Чим далі від істини, тим їм зручніше".

Поки Київ активно протидіє російській пропаганді, Будапешт веде боротьбу проти об'єктивної журналістики.

Вчора Гергей Гуляш, міністр канцелярії прем'єр-міністра Угорщини, оголосив про блокування 12 українських медіа в країні. Це рішення стало відповіддю угорської столиці на заборону кількох проросійських медіа в Україні. Реакція з боку українського Міністерства закордонних справ не забарилася: речник Георгій Тихий пояснив, що між діями Києва та Будапешта є суттєва різниця: Україна забороняє пропагандистські ЗМІ, тоді як Угорщина обмежує доступ до фактологічної журналістики.

"Проте для них чим більше відхилення від істини, тим більш вигідно", -- зазначив урядовець.

Серед медіа, на які наклала заборону Угорщина, можна виділити такі ресурси: ТСН, Obozrevatel, Українська правда, "Громадське", Європейська правда, NV, LB.ua, а також регіональні сайти, зокрема "Закарпаття Онлайн", ungvar.uz.ua, "Анонс Закарпаття" та менш відомі InsiderINFO і UAonline.

Нагадаємо, у п'ятницю вранці українські військові двічі зафіксували проліт БпЛА над територією Закарпатської області, який порушив державний кордон України з боку Угорщини. У ГШ припускають, що дрон міг збирати інформацію про промисловий потенціал регіону. Президент Володимир Зеленський відзначив, що такі дії небезпечні насамперед для самої Угорщини, у відповідь на що очільник тамтешнього МЗС Петер Сійярто заявив, що той "втрачає глузд через свою антиугорську одержимість" і "починає бачити те, чого немає".

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.