Поліція Закарпатської області продемонструвала процес нейтралізації бойової частини російської ракети, що була збита.
У Мукачівському районі було знищено російську ракету.
У Мукачівському районі Закарпаття фахівці з вибухонебезпечних матеріалів поліції успішно знешкодили бойову частину російської ракети, що була збита українськими військовими напередодні. 14 грудня, у суботу, поліція Закарпаття продемонструвала процес утилізації ракети.
Відомо, що вранці 13 грудня російські війська здійснили масштабну атаку на Україну. Одна з ракет, яка була збита, приземлилася на території Мукачівського району, далеко від населених пунктів. Поліція зазначила, що, незважаючи на те, що ракета не вибухнула, вона все ще представляла небезпеку.
На місце інциденту з уламками прибули експерти з вибухотехніки. Вони провели ретельну перевірку території та здійснили евакуацію мешканців сусідніх сіл. Пізніше фахівці успішно знешкодили ракету, використовуючи метод контрольованого вибуху.
"Після цього фахівці обстежили вирву, що утворилася внаслідок вибуху: небезпечних частин, які б несли загрозу для громадян, виявлено не було", - йдеться у повідомленні.
У Національній поліції повідомили, що Служба безпеки України працює над фіксацією ще одного військового злочину, скоєного Росією. Поліцейські також наголосили на важливості обережності та закликали громадян не підходити до підозрілих предметів і не торкатися їх. У разі виявлення таких знахідок слід терміново зателефонувати за номерами 102 або 101.
Нагадаємо, що 13 грудня російські війська здійснили масовану атаку на Україну, використовуючи ракети та безпілотники. У пресслужбі компанії "Укренерго" зазначили, що основними цілями агресорів стали енергетичні об'єкти. Загалом росіяни запустили 94 ракети та 183 дрони. Українські військові змогли збити 81 ракету та 80 ворожих безпілотників. Крім того, було зафіксовано 105 втрат БпЛА, п'ять з яких повернулися до Росії, а один - до Білорусі.
Дві ракети російських військ були перехоплені засобами протиповітряної оборони над територією Мукачівської громади в Закарпатті.