Незаконно виключали з військового обліку: суд ухвалив арешт колишніх посадовців ТЦК у Закарпатті.
Суд ухвалив рішення про арешт колишніх чиновників Мукачівського територіального центру комплектування.
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області ухвалив рішення стосовно двох колишніх керівників ТЦК та СП, обравши для них запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
Незаконно усували з військового обліку.
У межах спеціальної операції "Чесний призов" працівники ДБР спільно з Нацполіцією затримали:
* колишнього керівника Мукачівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки,
* колишнього керівника відділу обліку та резервування за серйозні порушення встановлених норм.
Їм повідомлено про підозру в організації незаконного виключення військовозобов'язаних з обліку за станом здоров'я.
Слідство також перевіряє обставини незаконного знищення понад 1,1 тисяч особових справ громадян, виключених з військового обліку за станом здоров'я.
За інформацією Державного бюро розслідувань, деяких чоловіків вже повернули на військовий облік і направили на повторне проходження медичних комісій. Кілька з них отримали статус придатних до служби в армії та були мобілізовані.
Які небезпеки нас очікують?
Екскерівника РТЦК та СП і його колишнього підозрюють в перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчиненому за попередньою змовою групою осіб - ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України.
Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.