У Києві затримали двох іноземців через нацистську символіку.
Скандал у Печерському районі: двоє чоловіків демонстрували символи свастики / Фото: Київська поліція
У Печерському районі столиці поліцейські затримали двох іноземців за публічну демонстрацію нацистської символіки, повідомила пресслужба поліції Києва. Під час моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили публікацію, на якій чоловік у футболці з нацистською символікою демонструє прапор зі свастикою.
Деталі
Особу порушника встановлено -- ним виявився 27-річний іноземець. Як зʼясувалося, він перебував на вулиці разом із 25-річним товаришем, громадянином іншої країни, який також був одягнений у футболку із забороненою символікою тоталітарного режиму.
У повідомленні зазначено:
Правоохоронці затримали обох підозрюваних відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. В ході обшуку їхньої орендованої квартири були виявлені та вилучені речові докази, зокрема, одяг, прапор та нарукавний шеврон, що містять елементи символіки нацистського тоталітарного режиму.
За цим інцидентом було ініційовано кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 436-1 Кримінального кодексу України. Відповідно до санкцій цієї статті, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років з можливістю конфіскації майна.
Правоохоронці Закарпаття інформують про те, що в місті Перечин 53-річна жінка скоїла наїзд на контрольно-ревізійний пункт. Через цей трагічний випадок загинув військовослужбовець Державної прикордонної служби.