В Закарпатській області 38 людей стали жертвами кишкової інфекції, що виникла внаслідок споживання води з водоспаду Шипіт.

У Закарпатській області вже у 38 людей виявили гостру кишкову інфекцію внаслідок вживання води з водоспаду Шипіт для пиття і приготування їжі.

Про це повідомив у Фейсбуці Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України, передає Укрінформ.

Зокрема 28 осіб проживали у наметах та брали участь у неформальному молодіжному заході поблизу водоспаду Шипіт на території Пилипецької територіальної громади, а 10 людей були на екскурсії біля водоспаду.

Люди використовували воду з водоспаду для споживання та приготування страв.

У більшості випадків у людей спостерігаються захворювання середнього ступеня тяжкості, тоді як серйозні форми або летальні наслідки відсутні.

Хворі отримують належну допомогу у медичних закладах. Медичне спостереження та епідеміологічне розслідування триває.

Як повідомляв Укрінформ, 9 липня у Хустському районі Закарпатської області поблизу водоспаду Шипіт у дев'ятьох учасників молодіжного заходу виявили гостру кишкову інфекцію.

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.