Висока заробітна плата, іпотечні ставки на рівні 0%... Як приєднатися до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади?
Ілюстративний фотоколаж із сайту www.128brigade.com.ua
128-ма бригада однією з перших стала на захист України
Як можна стати частиною вашої команди? І хто найбільше зацікавлений у приєднанні саме до вас?
Долучитися до нас дуже просто. Вам потрібно лише зв’язатися за номером телефону, вказаним на сайті нашої бригади, або надіслати заявку через платформу "Резерв+". Крім того, ми доступні на різних сайтах пошуку роботи — наша команда представлена повсюдно. Наша бригада має тривалу історію, перетворившись з механізованого підрозділу на одне з найсильніших з’єднань ЗСУ. Ми здобули популярність завдяки участі в важливих подіях 2014 року (на Донецькому плацдармі) та у 2022 році, коли стали одними з перших, хто піднявся на захист нашої країни. Якщо ви прагнете стати частиною славної команди, ми чекаємо на вас. Наша бригада здатна виконувати бойові завдання в будь-яких умовах — як у горах, так і на відкритих територіях.
Керівники транспортних засобів різних класів, експерти в галузі психології, спеціалісти з гранатометів та медичні працівники.
Які позиції ви маєте у своїй пропозиції?
Сама назва "Закарпатська гірсько-штурмова бригада" говорить про те, що вона розташована в Закарпатській області. В 2000-их роках бригада брала активну участь в подоланні наслідків природних лих. У нашій бригаді часто трапляються люди різних національностей (наприклад, словаки, поляки, угорці). Актуальні зараз вакансії операторів БПЛА, водіїв різних категорій, психологи. Психологи не обов'язково повинні мати офіцерське звання. Ми потребуємо спеціалістів різних напрямків: водіїв, гранатометників, снайперів тощо. Ми знайдемо той напрямок роботи, в якому людині буде легко працювати. В нас є вакансії психологів, командирів відділень, сержантські посади. Дуже потрібні медики.
Тільки після того, як пройде процес адаптації до команди, співробітники починають виконувати свої обов'язки в рамках відповідної професійної сфери.
Який розподіл за місцем виконання обов'язків?
Коли новий військовослужбовець приєднується до нас, він спочатку проходить базовий військовий вишкіл (БЗВП), організований на нашій бригаді під керівництвом досвідчених інструкторів. Це наші бойові товариші, які мають значний досвід у виконанні бойових завдань. В даний час це кваліфіковані сержанти, що навчають новобранців. Після завершення БЗВП, якщо новий військовослужбовець бажає розвиватися далі, він проходить спеціалізовану підготовку. Після цього його відправляють у зону виконання бойових завдань, де він проходить період адаптації. Психологи допомагають йому впоратися зі стресовими ситуаціями та навчають, як діяти в різних обставинах. Лише після цього новобранець починає працювати в підрозділі відповідно до своєї професії.
Які теми хвилюють кандидатів під час співбесіди? Які питання найчастіше виникають у процесі інтерв'ю?
Передусім, це запитання про те, де людина перебуватиме під час служби, скільки триває навчання і яка буде заробітна плата.
Оптимальним варіантом є безпосереднє спілкування з рекрутером.
Які рекламні стратегії рекрутерів виявляються найефективнішими?
Найефективніше працює особисте спілкування з представником, який готовий надати свої послуги. Зв'язок по телефону має свої особливості, але зовсім інакше, коли ви зустрічаєтеся з людиною, ведете розмову та роз'яснюєте, як все організовано. Таким чином, особа отримує чітке уявлення про те, що її чекає.
Мар'яна Станко. Кадр з відеозапису.
Кожна особа має право вирішувати, в якому місці проходити службу за контрактом.
Тобто, ви самі не пропонуєте вакансії, а людина з власної волі до вас звертається? Чи не перехоплюють у вас людей?
Так. Ми не можемо тиснути на людину. Вона повинна мати вільний вибір. Бувають випадки, коли людина вже сформувала свою особову справу контрактника і їй можуть запропонувати вакансію з іншої частини. Кожна особа має право вирішувати, в якому місці проходити службу за контрактом.. Коли людина потрапляє по мобілізації у військову частину, вона 100% потрапляє до нас. Вона не обирає інші бригади. Контрактник ще обирає, куди піти.
Якщо людині більше 60 років, але вона хоче служити і має затребувану спеціальність, чи може вона долучатися до вашої бригади?
Згідно з чинним законодавством, ми не можемо запрошувати осіб, які досягли віку 60 років.
На веб-ресурсі 128 ОГШБр зазначають: "Долучайся до ініціативи 'Контракт 18 - 24' та стань частиною славної 128 окремої гірсько-штурмової бригади Закарпаття!"
Професійні військові підрозділи, щомісячна зарплата на високому рівні, додатковий мільйон гривень, а також безліч бонусів — іпотека під нуль відсотків, безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах, можливість виїзду за кордон після року служби та найкращий соціальний пакет!
Телефонуй за номером +380 50 665 6700, щоб дізнатися більше про можливості служби.
Оформіть свою заявку в режимі онлайн на порталі 18-24.army.gov.ua або скористайтеся мобільним додатком "Резерв+".
"Створюймо нову епоху для України спільно!"