Путін — важкохвора людина
Дослідження, проведене Пентагоном, стверджує, що президент Росії Володимир Путін страждає синдромом Аспергера, «аутичного розладу, який впливає на всі його рішення»
У Путіна «неврологічний розвиток був порушений ще в дитинстві», - пише Бренда Коннорс, аналітик Військово-морському коледжі в Ньюпорті, США.
Вивчивши жести і рухи Путіна, Коннорс стверджує: «Президент Росії страждає неврологічними порушеннями». «Невропатологи підтверджують висунуту раніше гіпотезу про те, що на самому початку життя, можливо, навіть в утробі матері, у Путіна було пошкодження лівої скроневої частки префронтальної кори, яка впливає як на центральну, так і на периферійну нервові системи, що змінило функції грубої моторики правій частині тіла (голови, грудної клітки, рук і ніг) і вплинуло на його вираз обличчя, очей, погляд, слух і голос», - йдеться в доповіді.
Синдром Аспергера відноситься до загальних розладів розвитку або розладів аутистичного спектру, що представляють собою психологічні стани, що характеризуються порушеннями соціальної взаємодії та комунікації, значно впливають на функціонування індивідуума, а також обмеженими і повторюваними інтересами і лініями поведінки.
Від аутизму він відрізняється насамперед тим, що мовні і когнітивні здібності в цілому залишаються збереженими. Синдром часто характеризується також вираженою незграбністю. Дослідники не можуть довести свою теорію про синдром Аспергера у Путіна, йдеться в доповіді Пентагону, тому що вони не в змозі сканувати мозок російського президента.
У доповіді наводяться висновки фахівців з аутизму, зроблені на непрямих підставах. Так, у доповіді наводиться думка доктора Стівена Поргеса, професора психіатрії університету Північної Кароліни: «У Путіна є ознаки аутизму». Тим не менш, Поргес заявив у середу, 4 лютого, що він ніколи не бачив готового звіту Пентагону і «готовий відмовитися від своєї думки, що у російського президента є синдром Аспергера», цитує професора видання.
Поргес зазначив, що його аналіз був зроблений для американських офіційних осіб, які повинні були знайти спосіб спілкування з Путіним, чия поведінка і міміка показують, що в певних соціальних умовах він займає оборонну позицію. Дії Путіна були під особливим наглядом Пентагону з початку 2014 року, коли Росія захопила Крим. Потім Росія підтримала сепаратистів на сході України, а Сполучені Штати і європейські союзники почали ряд економічних санкцій для ослаблення російської економіки.
Еліс.ком