На Закарпатті — нашестя кандидатів у Президенти

foto

Куйбіда – проїздом, Гриценко вкотре переклав візит, а на зустріч із Порошенком людей підвозили організовано.

Один поперед іншого, зі своїми концертами й показовими розмовами з бізнесом та інтелігенцією – за підходами й способами спілкування з виборцями цьогорічна передвиборча кампанія на пост Президента України нічим не відрізняється від попередніх. Кандидати «світять» обличчями, демонструють зацікавленість до регіону та втішають народ розвагами.

Петро Порошенко 1-го травня привіз до Ужгорода «Плач Єремії» й Тараса Петриненка. На зустрічі з людьми закликав економити гроші на вибори, тому віддати голоси за нього, аби пройшов уже в першому турі. Як повідомила Громадянська мережа «Опора», спостерігачі за кілька хвилин до початку дійства зафіксували: на прилеглу вулицю під’їхали три автобуси, з яких організовано вийшли люди з національними стягами та прапорами з символікою Порошенка. «Усі вони попрямували до сцени. Водій одного з автобусів розповів, що привіз людей із міста Чоп, а по закінченню зустрічі туди їх і відвезе», – повідомив координатор громадського спостереження за виборами Президента України в Закарпатській області Володимир Феськов.

На святого Юрія до області приїхав свободівець Тягнибок, одним махом відвідав Рахівщину, Іршавщину, виступив в Ужгороді. Через день після нього на Срібну Землю завітав ще один кандидат – Василь Куйбіда. Хто не знає (а таких, напевно, переважна більшість, бо ім’я не розкручене) – він кандидат у Президенти від Народного Руху. Куйбіда теж очікувано поспілкувався з журналістами, провів зустрічі з бізнесменами, закарпатськими письменниками та партактивом.

Ще мав приїхати побачитися з закарпатцями Анатолій Гриценко, проте його візит перенесли вже втретє. На кого чекати далі – час покаже.

Загалом, як констатує ГМ «Опора», кількість візитів кандидатів у регіони суттєво зросла  порівняно з попереднім місяцем. На основі даних спостерігачів мережі політологи роблять висновки, що основна боротьба йде за електорат центральних, південних і східних областей України – у ці регіони було в середньому по 3 – 6 приїздів кандидатів у Президенти. Західні регіони, кажуть експерти, вважаються електоральним полем більш-менш одного напряму, тож там активну роботу й не ведуть. Все одно відомо, за кого, приміром, голосуватиме Львівщина. Попри це, кажуть в «Опорі», неактивна робота на виборчому терені позначилася на кількості порушень виборчого законодавства – таких зафіксували мізерну кількість, більшість із них стосується розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ без позначки «політична реклама».

"Закарпатська правда"


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.