Закарпаття. Істина — у вині?

foto

...Давньоруська легенда оповідає, що забороненим деревом із раю була не яблуня, а виноградний кущ....

...Виноград – одна з найдревніших культурних рослин, і саме він має стати «центровим» у туристичному логотипі Виноградівщини, до розробки якого закликають усіх зацікавлених.

Давньоруська легенда оповідає, що забороненим деревом із раю була не яблуня, а виноградний кущ. А в Біблії сказано, що першою рослиною, висадженною на схилах гори Арарат після потопу, був саме виноград. І не дивно, бо в християнській традиції гроно символізує духовне життя, порятунок і відродження та єднання Бога з людиною.
Вважається, що виноград на Виноградівщині з’явився завдяки німецьким купцям ще в середині ХІ століття. Власне з угорської «Севлюш» (назва райцентру до 1946 року) перекладається саме як «Виноградів», тобто виноградне місто. І саме виноград може стати візитівкою району. А створення єдиного пізнаваного знаку – емблеми чи логотипу як бренду території, зображення якого асоціювалося б із можливостями району, – потрібне для популяризації туристичного потенціалу й привабливості Виноградівщини. Цей логотип слід розміщувати на рекламно-інформаційних, промоційних та маркетингових носіях.
Також для підтримки загального іміджу району та постійного нагадування туристам про перебування на Виноградівщині ведеться робота з розробки та виготовлення промоційного подарунка – сувеніру району. Найбільш доцільним та пізнаваним є, на думку організаторів конкурсу, гроно винограду. Його схематично можна зобразити в вигляді восьми кружечків-ягід, кожна з яких, наприклад, уособлюватиме одну з «родзинок» району (пам’ятки історико-культурні чи природно-географічні, відомі обличчя, історичні події, спортивні рекорди тощо).
Відділ туризму та транскордонного співробітництва Виноградівського району пропонує  мешканцям та всім вихідцям із Виноградівщини долучитися до створення бренду території та самим створити туристичну візитівку району. Також запрошують усіх бажаючих зобразити гроно винограду з різних матеріалів (папір, пластилін, глина, дерево, бісер, залізо тощо), використовуючи різні техніки та стилі, з подальшим представленням робіт на розгорнутій виставці.
Якщо у вас є пропозиції з цих питань, надсилайте їх  на електронну адресу відділу туризму та транскордонного співробітництва районної державної адміністрації [email protected] або телефонуйте за номером 2-65-50.

Закарпатка


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.