Як покращити взаємодію кримінально-виконавчої інспекції та центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді говорили в Ужгороді (ФОТО)

Вчора, 28 листопада, на базі відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області був проведений семінар-навчання з питань покращення взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Мета даного заходу полягає у забезпеченні соціального супроводу і конторолю за поведінкою дітей та молоді, які перебували або перебувають і у конфлікті з законом.

Нинішній стан молодіжної злочинності не може задовільняти і зумовлює формуванню відповідних завдань усіх без винятку причетних до вирішення проблем молоді. Профілактика та попередження злочинності - це одне з найважливіших завдань, яке знаходиться на порядку денному у Відділі Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області. Щоб попередити повторне здійснення злочинів, потрібно щоб людина виправилася і адаптувлася до нормального життя в суспільстві. Слід зазначити, що з метою вирішення питань про працевлаштування осіб молодіжного віку та навчання неповнолітніх засуджених, інспекція області заключила угоди з районними центрами зайнятості населення.
Але основними проблемними питаннями, з якими стикаються молоді люди, і на далі залишаються відсутність роботи, документів, що посвідчують особу, недостатня обізнаність у питаннях забезпечень соціальних гарантій тощо. В таких випадках  підоблікові, в обов’язковому порядку, забезпечуються юридичною допомогою.
Щоб вирішити питання зменшення ризику випадків скоєння неповнолітніми засудженими повторних злочинів працівниками відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області  неодноразово проводилися робочі зустрічі з центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Їх мета - спільно здійснювати контроль за поведінкою неповнолітніх засуджених. З молодими людьми,  які схильні до протиправної поведінки, проводяться індивідуально-профілактичні бесіди та відстежується вплив найближчого соціального оточення на їхню поведінку.
     Підсумовуючи викладене, потрібно зазначити, що вина за протиправну поведінку молодих людей лежить не тільки на сім`ї, в якій вони зростали, але і на суспільстві в цілому, а найцинічніше – на людській байдужості. Якщо кожен із нас зробить їм крок назустріч, то, загалом, виграють всі. А подальша тісна співпраця відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області та центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, в свою чергу, дасть змогу вирішувати проблемні питання молоді та поверне сустільству повноцінних громадян.

Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.