Рубрика: Кримінал

12 серпня

На Закарпатті порушили кримінальну справу проти судді з Мукачева

foto

Генеральною прокуратурою України організовано перевірки стану додержання законодавства у сфері земельних ресурсів у всіх регіонах держави.

Прокурорські перевірки засвідчили, що порушення у цій сфері мають місце на всіх стадіях земельних правовідносин. Об'єктами протиправних посягань як правило є землі природно-заповідного фонду, історико-культурного, лісогосподарського, сільськогосподарського, рекреаційного призначення та водного фонду. Цьому сприяє невинесення їх меж на місцевості, незавершеність розмежування земель державної і комунальної власності, інвентаризації земель та її грошової оцінки.

Службові особи контролюючих органів допускають порушення законодавства при погодженні документації із землеустрою щодо відведення землі. Переважно порушення земельного законодавства допускаються внаслідок прийняття органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування незаконних рішень.

Одним із шляхів вилучення земель державної власності є узаконення таких дій за неправомірними рішеннями судів. Так мешканці м. Мукачева та Мукачівського району (Закарпатська область) звернулись з позовом до Мукачівського міськрайонного суду з вимогами про встановлення факту незаконної відмови Головного управління Держкомзему від проведення державної експертизи проектів землеустрою про відведення земельних ділянок у власність за рахунок земель лісогосподарського призначення. За результатами розгляду указаного позову суддя зазначеного суду постановив завідомо неправосудне рішення, яким визнав відмову Головного управління Держкомзему безпідставною, а проекти такими, що відповідають законодавству.

Своїми діями суддя створив умови для незаконної передачі у власність громадянам земельних ділянок площею 9,8 га, вартістю 600 тис. грн., фактично підмінивши своїм рішенням висновок державної експертизи землевпорядної документації. За даним фактом прокуратурою області 14.07.2010 порушено кримінальну справу за ч.1 ст.375 КК України.
 


12 серпня 2010, 11:01
За матеріалами прес-служби Генеральної прокуратури УкраїниСхожі новини


Хустянина затримали за підозрою в умисному вбивстві товариша

Слідчі поліції завершили розслідування у справі щодо серії крадіжок на Ужгородщині

За зміну інформації в автоматизованій системі судитимуть закарпатського митника

За незаконну рубку дерев на Іршавщині судитимуть 22-річного місцевого жителя

На Закарпатті СБУ викрила нелегальний видобуток корисних копалин

їїїїїїїї...

читач
12 серпня 2010, 11:20

Шановні, а матеріали прес-служби Генпрокуратури України Ви самі опрацювали??? Якщо полінилися зайти на офіційний сайт і взяли вже готову, оброблену інформацію, то майте мужність дати посилання на джерело звідкиви її зкопіпастили!!!!:)

Прокоментуй новину