Ми одні чи ні у безмежному Всесвіті? (ВІДЕО)

З’явився невеличкий шанс про це дізнатися!

Закарпаття та "літаючі тарілки" (НЛО) — ВІДЕО

Міжпланетний зонд "Вояджер 1", запущений NASA 35 років тому, перетнув кордон геліосфери. Таким чином, об'єкт, створений людьми, вперше вийшов за межі Сонячної системи. Про це з посиланням на публікацію в журналі Geophysical Research Letters повідомляє Американський геофізичний союз.

Згідно з даними, отриманим із зонда, "Вояджер 1" демонструє такі характеристики водню і гелію, які, на думку вчених, можуть бути характерні саме для міжзоряного середовища.

"Схоже, що "Вояджер 1" покинув регіон, який залежить від впливу Сонця, його дані показують такі характеристики водню і гелію, які, як очікувалося, будуть спостерігатися в міжзоряному середовищі", - констатували співробітники університету штату Нью-Мексико.

Ще одним свідченням виходу із Сонячної системи, як вважають фахівці, стало різке зниження впливу на апарат заряджених від Сонця частинок. У той же час зафіксовано різке зростання галактичного випромінювання - космічної радіації.

При цьому вчені поки що не можуть з повною упевненістю визначити, чи досяг зонд міжзоряного простору або він проник в окрему, невідому ще зону за межами Cонячної системи.

Кордоном Сонячної системи вважається геліосфера, заповнена сонячним вітром. За її межами починається міжзоряний простір, властивість якого вже не залежить ані від магнітного поля, ані від потоку заряджених частинок, що виходять від Сонця.

.

"Вояджер 1" - автоматичний зонд вагою менше кілограма. Був запущений для дослідження Сонячної системи та її околиць 5 вересня 1977 р.

"Вояджер 1" був першим космічним апаратом, який зробив знімки Юпітера і Сатурна. На борту апарата закріплена золота пластина, де для інопланетян вказано місцезнаходження Землі, а також записано ряд зображень і звуків.

Зазначимо, що на початку грудня минулого року NASA повідомило, що "Вояджер 1" увійшов до магнітної "швидкісної автотраси" для заряджених частинок на околиці Сонячної системи. Це був останній етап подорожі зонда до міжзоряного простору, який міг зайняти від декількох місяців до декількох років. ЗМІ поквапилися повідомити про те, що зонд вийшов за межі Сонячної системи, ще в жовтні минулого року.


21 березня 2013, 7:40
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття, України та світу

Сподобалась новина? Підтримай KarpatNews натиснувши "Подобається"!

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.