Так, цивілізованого та зручного шляху, наприклад, до гірськолижного курорту «Драгобрат» фактично нема - його заміняє лісова дорога, на якій курсують ще радянські «УАЗи».
Звісно, подібний факт не завада туристам, "озброєним" власними джипами та позашляховиками, які умудряються піднятися на висоту 1400 метрів над рівнем моря. Для любителів екстремальної їзди ця дорога відповідає всім критеріям.
Що ж стосується не таких заможніх туристів, котрим доводиться користувати і тими ж таки радянськими «УАЗами», то, до прикладу, один із водіїв, котрий займається їх перевезенням, розповів нам, що зазвичай під час їзди його пасажири навіть голосно кричать від страху, особливо жінки та діти.
Імовірним «спасінням» курорту буде будівництво нової дороги або канатної пасажирської дороги з селища Ясіня, що може дати поштовх у розвитку інфраструктури і самого селища. Цікаво, що питання будівництва пасажирської канатної дороги на «Драгобрат» вже розглядалися неодноразово, але її досить велика ціна стала «тормозом» для будівництва.
Не менш проблемним для «Драгобрата» є відсутність централізованої каналізації та безперебійного енергопостачання. Ці питання теж треба вирішувати якомога швидше.