Головна ялинка Львова вся в автентичних прикрасах (ВІДЕО)

Святковий Львів вночі традиційно захоплює вишуканістю та величчю. Підсвічення стародавніх кам’яниць та храмів напередодні Нового року та Різдва доповнюються різноманіттям ілюмінації гірлянд на деревах та вікнах.

Святкова ілюмінація в Україні б’є рекорди. Традиційно найяскравіша – столиця.

Мільйони кольорових ліхтариків прикрашають будинки Києва – урочисто засяяв Український дім, сусідка Філармонія теж не поступається пишнотою. Грає яскравими барвами й відома кондитерська фабрика. На Майдані Незалежності – казкове містечко – карусель, вертеп і різдвяний ярмарок. А в центрі – головна новорічна ялинка країни – 30-метрова красуня. Над її створенням працювало понад сотня людей упродовж двох місяців, та вона того варта.

Дуже гарно прикрасили і майдан Свободи в Харкові, до речі – найбільший у Європі. Та справжня гордість харків‘ян – Привокзальна площа. Гірляндами оповиті всі дерева, а в фонтанах – вогники, замість води. Це диво, створене із понад 75 тисяч енергоощадних лампочок. Гості їдуть дивитися на ілюмінацію з усього світу.

Головний новорічний символ Дніпропетровська – ялинка-гірлянда. Вона – з понад 40 тисяч ліхтариків. 14-метрове диво хай-тек три роки тому привезли з Австрії. Навколо неї вже другий рік поспіль – справжнє різдвяне містечко. Барвистими вогниками сяють казкові герої, тварини, дерева і фонтан. Щороку ліхтариків у сквері більшає. Нині – разом із ялинковими вогнями – аж три мільйони! Це рекорд для усієї Європи.

Святковий Львів вночі традиційно захоплює вишуканістю та величчю. Підсвічення стародавніх кам’яниць та храмів напередодні Нового року та Різдва доповнюються різноманіттям ілюмінації гірлянд на деревах та вікнах.

Ялинка у Львові справжня, та її обрали з тих, які все одно треба було зрубати. 20 метрова красуня – вся в автентичних прикрасах – їх аж 200, а в різнобарвних кульках – скло місцевого дзеркального заводу.

Особливого шарму надає засніженому Львову Різдвяний ярмарок. Десятки хатинок із крамом та сувенірами розміщені на Площі Ринок і на майдані біля Львівської Опери. Тут можна придбати всякі атрибути свята, найрізноманітніші вироби народних майстрів, солодощі на будь-який смак, а можна просто під бій годинника місцевої Ратуші випити склянку запашного глінтвейну.

Ольга Тохтамиш, «ФАКТИ», ICTV
 


29 грудня 2012, 20:01
KARPATNEWS.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Сподобалась новина? Підтримай KarpatNews натиснувши "Подобається"!

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.