Зйомки тривали три з половиною місяці. Творча група працювала в Києві, Чернівцях, Кам’янці-Подільському та в Закарпатті – на батьківщині свого головного героя Івана Фірцака, легендарного силача початку 20 століття, якому і присвячена майбутня картина.
Знімальний процес пройшов яскраво, цікаво, насичено.
Віктор Андрієнко (режисер-постановник фільму):
«Скрізь ми зустрічали привітність, підтримку і готовність допомогти в організації нашої роботи. Особисто я вдячний всім акторам, які працювали з нами, виконавцям всіх до єдиної ролей: від великих до епізодичних. Я вдячний всім, хто терпляче витримав нелегкі зйомки масових сцен! У тому, що ми в такі, в загальному – то короткі, терміни пройшли складний шлях, створюючи історичний фільм, – заслуга кожного, хто був з нами у ці три з половиною місяці: актори, каскадери, циркачі, гримери, костюмери, художники, реквізитори, освітлювачі, водії, вся адміністративна група … Поки не можу говорити про фільм в цілому – попереду ще дуже важливий і відповідальний монтажний період. Знаю, що кожен з нас з нетерпінням буде чекати, що ж вийде у результаті. Чекає від нас якісного продукту і глядач. Дуже сподіваюся, що ми виправдаємо надії ».
Ігор Письменний (режисер і актор):
“Зйомка цього фільму проходила в чудовій атмосфері. Чудово, коли поруч з тобою працюють професіонали. Ми знімали хорошу історію про хороше хлопця. Показували реальні життєві ситуації, в яких може опинитися кожен з нас, і шукали вихід – не просто правильний, а гідний. Але оскільки фільм орієнтований на дитячо-юнацьку аудиторію (хоча я впевнений, що в результаті це буде фільм сімейний), хочу відзначити – ніякого менторства і моралізаторства у нас в картині немає. Герої розкриваються через вчинки ».
Нагадаємо, фільм «Іван Сила» знімається продюсерським центром «Інсайт-Медіа» (Володимир Філіппов, Андрій Суярко) за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили». Головний герой – цирковий український силач Іван Фірцак, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. Головну роль виконав чемпіон України з пауерліфтингу, артист американського цирку Дмитро Халаджі.
Бюджет фільму склав близько 16 мільйонів гривень. Створення картини «Іван Сила» повністю профінансував Державне агентство з питань кіно.
Дія фільму розгортається в Європі початку 20 століття. Розуміючи всю складність відтворення тієї епохи, творча група на чолі з продюсерами дуже відповідально підходила до вибору локацій, костюмів, гриму.
Саме тому всі до єдиного людини в кадрі, включаючи численну масовку, були одягнені в історичні костюми, надані для картини чеської студією “Баррандов”. У фільмі немає декорацій – всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжньої фортеці, в теперішньому цирку. Крім того, і всі видовищні, всі силові трюки виконані у фільмі наживо. У картині можна буде побачити справжніх сажотрусів, унікальні ретро-автомобілі та ще багато-багато атрибутів епохи, з якою нас розділяє практично ціле століття.
У картині знялася ціла плеяда блискучих артистів, а разом з ними – молодь: юні актори, початківці свій шлях у кінематографі, а також ціла група чудових українських спортсменів, чиї імена вже давно відомі за межами нашої країни.