Вона "протікає" на вулиці Болтинській, неподалік ринку «Нива» та Закарпатського МНС.
Наприкінці минулого тижня з суботи на неділю в Ужгороді на вулиці Болтинській, неподалік ринку «Нива» та обласного МНС з’явилася справжня річка. Ужгородці, котрі тут живуть, звернулися за допомогою до нашого кореспондента після того, як безуспішно намагалися викликати на поміч працівників місцевого «Водоканалу».
На перехресті вулиці Болотинської із землі б’є справжнє джерело. Причому таких джерел тут багато. Найбільше — у вигляді цілого колодязя. Вода з цього місця тече вже не одну добу і заливає всю вулицю. У понеділок струмки з цієї міні-ріки потекли вже людям у двори.
Чи не найбільше постраждало подвір’я пані Віталії Бабидорич. Вода повністю затопила стічні канави і потекла просто людям у двори. Жінка зверталася до диспетчера «Водоканалу» ще в суботу. Підтоплені сусіди телефонували і в неділю та понеділок, однак, їм відповіли, що наразі служба не має можливості прийти й вирішити їхню проблему. Мовляв, немає вільних людей і техніки.
Найсумніше у цій історії те, що жителі вулиці Болотинської ще з радянських часів, коли вона називалася Партизанською, щороку, а то й кілька разів у рік зазнають підтоплення. Сама вулиця нагадує Венецію. Тут навіть у найспекотнішу пору можна натрапити на величезні калюжі-озера, від яких люди побудували навіть маленькі захисні дамби. Показовим є і той факт, що це все відбувається під носом у розташованої неподалік частин
Сусіди, котрих підтопило пригадують, як роки два тому до них приїздила комісія з того ж «Водоканалу». Чиновники подивилися на болото на Болотинській, розвели руками і сказали, що не можуть тут нічого вдіяти через відсутність коштів на заміну каналізації. Натомість порадили людям закопати у дворах бочки і вивести у них стічні канави…
У вівторок, коли уже кілька дворів було затоплено, на вулиці Болотинській таки з’явилися працівники «Водоканалу». Хлопці спритно залатали дірку у гнилій каналізації і пішли. На прохання людей відкачати воду з дворів та вулиці, сказали, що це — не їхній клопіт. Ось так.
Ми, у свою чергу, телефонуємо у «Водоканал», аби дізнатися, що ж там сталося і чому працівники так довго їхали зупиняти витік води. Спочатку нас переадресовують з номера на номер, потім диспетчер пропонує нам написати письмову заявку на отримання інформації, бо, мовляв, по телефону говорити з журналістами їм заборонено. Відтак, у встановлений термін нам зможуть дати відповідь. Отож, готуємо «заявку» і вже у наступних числах, якщо нам , звичайно, дадуть відповідь, обіцяємо продовжити тему підтопленої Болотинської.