За її словами, без фінансової підтримки діяльність Femen неможлива. "Приміщення Femen у Києві коштує 20 тисяч гривень на місяць, плюс зарплатня в місяць не менше тисячі доларів кожній", - зазначила журналістка.
За її словами, на постійній основі в Femen працюють чотири дівчини, їй запропонували стати п'ятою.
Крім співбесіди, для найму на роботу дівчина мала знятися з оголеними грудьми на мобільний телефон активістки Олександри Шевченко. "Щоб я зрозуміла, що коли ми вийдемо і роздягнемось, ти не будеш стояти і казати: ну, я не піду", - пояснила Шевченко.
Після цього дівчину кілька днів перевіряли на "вшивість", вчили швидко роздягатись, поводитись на акціях, щоб потрапити у кадр.
Посвячення ж у ФЕМЕНістки відбувалося у Парижі - на акції перед ісламським центром. За підрахунками журналістки, кожна феміністка на добу обійшлася у 1 тисячу євро - це квитки, проживання, тощо. Офіс у Парижі коштує також тисячі євро. Плюс ще закупівля відвертих костюмів для акцій.
Хто є спонсором ФЕМЕНісток, наразі невідомо. Наразі "Гроші" встановили, кого з мільйонерів найчастіше бачать у товаристві феменісток. Це колишній власник медіа холдингу KP Media американець Джед Санден, німецький міліонер Гельмут Гайер та бізнесвумен з Німеччини Беат Шобер.