Лікуємося …кавунами!

Від гастриту і циститу, шлаків, каменів, артриту.

Кавуни давно перестали вважатися даремними ласощами, які швидко виводяться з організму. Фахівці з’ясували, що за рахунок великої кількості вітамінів ця ягода багато на що здатна. Регулярно вживаючи кавуни, можна не тільки очистити організм, провести профілактику хвороб, а й втратити зайві кілограми, навіть підлікуватися.
Основною властивістю цієї ягоди є очищення нирок і організму в цілому. Фахівці пояснюють: кавун на 90% – вода, але у м’якоті є й корисні для травлення, клітковина, легкозасвоювані вуглеводи, фруктоза, лужні речовини й білки. Ця найбільша в світі ягода містить також величезну кількість вітамінів: А, В1, В2, В3, В6, З, РР, мікроелементи – калій, магній, кальцій, селен, залізо, мідь, марганець, нікель, цинк, фосфор. Крім того, в м’якоті є сильні природні антиоксиданти: лікопен, бета-каротин, лютеїн. Вони допомагають поліпшити роботу імунної системи, попередити багато серйозних захворювань.
Клітковина, що міститься в кавунах, покращує травлення, тож її  рекомендують при запорах. Тривале вживання кавунів допоможе від хронічного гастриту. Зокрема лікування кавуновою дієтою дає позитивні результати при запальних захворюваннях слизової оболонки шлунка з підвищеною кислотністю. Останню нейтралізують лужні речовини, що містяться в м’якоті.
Допоможе кавун «почистити» організм від шлаків, а нирки – від піску. Кавун має хороші сечогінні властивості, тож виходять навіть дрібні камінчики! Деякі лікарі рекомендують кавун при певних інфекційних захворюваннях нирок. Виручить зелений круглий смугастик і при циститі. Проте це не означає, що під час загострення цієї хвороби треба повністю відмовитися від ліків на користь кавуна.
Кавуни слід застосовувати тим, у кого є хвороби печінки і жовчних шляхів. Адже сік і м’якоть є ще й ефективним жовчогінним. Варто порекомендувати почастіше куштувати кавунову м’якоть і гіпертонікам. Завдяки сечогінним властивостям корисний буде кавун і при подагрі та артритах. Крім того, він сприяє зниженню холестерину, а значить, кавун непогано вживати при атеросклерозі. Крім того, поглинання кавунового соку і м’якоті сприяє нормалізації обміну речовин.
Кавун може допомогти вилікувати навіть… хворе горло! В цьому випадку рекомендується попити кавуновий сік. Тільки у жодному випадку не холодний.
При кавуновій дієті протягом дня їдять тільки кавуни. Вживати їх треба з розрахунку на 10 кг маси тіла – 1 кг м’якоті. Причому одержану цифру можна розділити на 5 прийомів. Цю дієту треба витримати рівно 5 днів, після чого переходити на дієтичні продукти. Їх треба вживати протягом декількох днів: від 5 до 10. У ці дні можна куштувати каші, приготовані на воді, пісне м’ясо, різні види нежирної риби, салати з овочів і зелені, але на вечерю вже будьте добрі – тільки кавуни. Якщо зробите все правильно, 5–7 кілограмів повинні зникнути.


26 серпня 2012, 11:42
KARPATNEWS.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Сподобалась новина? Підтримай KarpatNews натиснувши "Подобається"!

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.