Рубрика: Економіка

06 серпня

Андрій Клюєв: Необхідно кардинально покращити якість підготовки інвестиційних проектів в Україні

foto

Уряд створить систему для кардинального підвищення якості підготовки інвестиційних проектів. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв на засіданні Урядового комітету з питань розвитку галузей економіки та науково-інноваційної політики.

На засіданні опрацьовано кілька документів щодо підготовки та реалізації інвестиційних проектів. Зокрема, йдеться про проект постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження системи підготовки та відбору інвестиційних проектів в реальному секторі економіки з метою залучення коштів для їх реалізації та надання державних гарантій за запозиченнями, залученими для їх фінансування». Документ спрямований на впровадження комплексного підходу до визначення державних пріоритетів інвестування, забезпечення єдиних принципів взаємодії центральних органів виконавчої влади у ході проведення конкурсних відборів інвестпроектів. Проект постанови також встановлює принцип «єдиного вікна» для подання суб’єктами господарювання всіх форм власності, що мають намір взяти участь у конкурсі проектних пропозицій. 

Для реалізації цього принципу розроблений проект Закону України «Про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом «єдиного вікна», який також опрацьовувався на засіданні Урядового комітету.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва, важливо максимально спростити адміністративні формальності в процесі підготовки інвестпроектів. Єдиний уповноважений органи влади - Державне агентство України з інвестицій та розвитку – має взаємодіяти зі всіма іншими органами влади та установами в інтересах інвесторів для прискорення реалізації інвестиційних, інноваційних або інфраструктурних проектів, сказав він.

Створення сприятливого інвестиційного клімату є надзвичайно важливим для нас, і Президент України поставив перед Урядом чіткі завдання, тому необхідно прискорити їх виконання, заявив Перший віце-прем’єр-міністр.
 


06 серпня 2010, 16:05
Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУСхожі новини


Митна статистика: торік на Закарпатті перетнули кордони понад 2 млн транспортних засобів та 22 тисяч тонн вантажів

Транзит газу через Україну впав до мінімуму за чотири роки

Закарпаття серед лідерів в Україні за кількістю встановлених домашніх сонячних електростанцій

У 2021 році побутові клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» спожили майже 293 мільйони кубометрів газу

Газпром намагається підвищити ціну на газ для Польщі "заднім числом"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено