Рубрика: Суспільство

25 листопада

Як вилікувати молочницю швидко та без рецидивів

Неприємне захворювання зустрічається не тільки у жінок, кандидозом також страждають діти та чоловіки. За статистикою, 75% населення стикалися з неприємними відчуттями, білим нальотом, сирними виділеннями. Розберемося як відрізнити симптоми і швидко позбутися молочниці.

Ефективна антигрибкова терапія

Причина молочниці – неконтрольований розвиток колонії Candida albicans. Для боротьби з кандидозом застосовують препарати, що блокують ріст та розмноження грибка: флуконазол та фуцис у вигляді таблеток, капсул, гелів.

Схему лікування, дозування, тривалість курсу визначає лікар на основі огляду та результатів аналізів. Самолікування неприпустимо: симптоматика кандидозу багато в чому збігається із серйозними урологічними та гінекологічними захворюваннями.

Як проявляється молочниця

Найпоширеніший вид захворювання – вагінальний кандидоз, симптоми:

- відчуття печіння в інтимних зонах;

- дискомфорт при сечовипусканні;

- типові для молочниці виділення сіро-білого відтінку із неприємним запахом.

Грибкова інфекція іноді вражає слизову оболонку рота. Оральний кандидоз часто діагностують у дітей. З'являється білий наліт, тканини набрякають, виникає неприємне печіння.

Шкірний кандидоз проявляється в ділянці пахв, під грудьми у жінок, у складках шкіри, між пальцями. Без своєчасного лікування інфекція швидко розповсюджується, виникає ерозія шкіри.

Причини виникнення та профілактика рецидивів

У нормі грибки Candida albicans є частиною мікрофлори людини, що беруть участь у метаболізмі. Бурхливий розвиток грибкової колонії виникає за сукупності чинників: висока вологість, низький імунітет, гіповітаміноз, порушення обміну речовин.

Провокує кандидоз надмірне вживання цукру та інших швидких вуглеводів. Глюкоза – основний елемент живлення грибкового середовища.

Захворювання виникає внаслідок тривалого чи неправильного прийому антибіотиків. Ліки одночасно із патогенними бактеріями знищують корисну мікрофлору. Це дозволяє стійким до антибіотиків грибкам розвиватися у надлишкових кількостях.

Герпесвірус — підступне захворювання, воно завдає імунітету потужного удару. При низькій опірності організму герпес провокує розвиток оральної молочниці у більшості пацієнтів.

Серед поширених причин — нестача особистої гігієни, відвідування басейнів з порушенням санітарної обробки, синтетична білизна, брудний посуд в столових. Все, що здатне спровокувати дисбаланс мікрофлори в інтимних зонах та на слизових ротовій порожнині.


25 листопада 2021, 16:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено