Рубрика: Політика

02 жовтня

Влада Грузії вважає, що Саакашвілі приїхав влаштувати державний переворот

foto

Колишній президент повернувся до Грузії напередодні муніципальних виборів і був затриманий. У правлячій партії вважають, що він приїхав для держперевороту

Глава правлячої партії Грузинська мрія - Демократична Грузія Іраклій Кобахідзе заявив, що колишній президент Михайла Саакашвілі приїхав у країну, щоб влаштувати державний переворот. Про це повідомляє Ехо Кавказу.

"Михайло Саакашвілі - людина, яка вже 18 років не дає відпочинку країні. Він їхав до Грузії, щоб втілити загрозу державного перевороту, або ж сам державний переворот", - заявив Кохабідзе.

"Що стосується Михайла Саакашвілі, то всі процедури будуть проводитися відповідно до правових норм. Що стосується спецоперації, то у спецоперації є свої правила. Для досягнення мети конфіденційність повинна бути максимально захищена", - прокоментував Кохабідзе затримання Саакашвілі.

Як повідомили в Мін'юсті Грузії, Саакашвілі перебуває у в'язниці міста Руставі, в 30 км від Тбілісі.

Саакашвілі перебуває в пенітенціарній установі №12 у Руставі, куди, за словами грузинського міністра, колишнього президента перевели з міркувань безпеки.

У партії Саакашвілі Єдиний національний рух заявляють, що він буде звільнений після їх перемоги на виборах. Влада відкинула помилування Саакашвілі, йому загрожує шість років в'язниці.

За матеріалами Кореспондент


02 жовтня 2021, 10:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заборгованість із виплати заробітної плати у Закарпатській області становить понад 6,5 мільйонів гривень

Привлекательные бонусы и важные преимущества казино онлайн на деньги

Індієць за допомогою GPS-навігатором мав намір дістатися ЄС

На території Долини нарцисів облаштовують гідроспоруди

США вводять нові санкції проти "Північного потоку-2"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено