Рубрика: Спорт

27 вересня

Парі Матч: особливості реєстрації та входу

Щоб отримати всі можливості на сайті, потенційний користувач повинен попередньо зареєструватися та виконати вхід в Парі Матч. Це обов’язкова умова, якої кожен повинен дотримуватися, інакше неможливо буде робити ставки, переглядати трансляції, відстежувати рейтинг та намагатися заробляти. Реєстрація разом з авторизацією займають мінімум часу, тому це дуже прості дії. Головне запам’ятати всю інформацію, щоб потім не було проблем з відкриттям власного кабінету.

Детальніше про реєстрацію на Парі Матч

 Ця букмекерська контра вже довгий час працює на ринку. Вона має тисячі прихильників та цілодобово пропонує дивитися спортивні трансляції, робити ставки та заробляти на них. Це доступно лише для тих людей, які оформили власний кабінет та підтвердили інформацію про себе.

Процедура реєстрації на сайті складається з двох дуже простих кроків. Для цього потрібно відкрити головну сторінку букмекерської контори та натиснути на форму для створення власного облікового запису.

Етапи реєстрації на сайті:

  • заповнення форми;
  • введення паролю;
  • обирання валюти;
  • підтвердження особи та повноліття.

Загалом реєстрація на Парі Матч займає не більше 5 хвилин, якщо потенційний клієнт букмекерської контори завчасно продумав, який пароль він використовуватиме, та знайде документи, завдяки яким він зможе підтвердити свою особистість на офіційному сайті parimatch ua.

Основна форма складається зі спеціальних полів, позначених червоною зірочкою. Це означає, що їх потрібно обов’язково заповнити, інакше людина не зможе відкрити власний обліковий запис та користуватися усіма привілеями. Якщо на якихось полях немає такої зірочки, то тоді їх за бажанням можна не заповнювати. Також подекуди є кілька пунктів, де клієнт повинен обов’язково обрати один з запропонованих варіантів. Важливо серйозно підійти до вибору валюти, інакше потім будуть проблеми з виводом коштів на електронний гаманець чи карту. 

Слід зазначити, що створення власного облікового запису на ресурсі обраної БК неможливе, якщо користувач не буде підтверджувати паспортні дані. Саме таким чином він зможе зробити сторінку унікальною, та ніхто не матиме змогу створювати ще один запис з таким самим ім’ям. Щоб підтвердити сторінку потрібно завантажити скан сторінок з паспорта чи якісно зроблене фото. БК гарантує, що вся надана інформація є виключно конфіденційною, та вона нікуди не буде відправлена стороннім особам. Потенційний користувач може не перейматися щодо того, що з його паспортними даними щось трапиться. Все захищено серйозним шифруванням. Рекомендується запам’ятати логін, пароль, прив’язати електронну адресу та номер телефону, оскільки тільки так можна буде відновити запис, якщо користувач не зможе згадати дані. Через паспорт неможливо буде створити ще одну сторінку та виводити з неї кошти.

Як увійти в кабінет

Після того, як людина змогла зареєструватися в Парі Матч, необхідно виконати перший вхід, щоб підтвердити дії та перевірити чи всю інформацію точно було вірно введено. Вхід можна здійснювати, як з офіційного сайту, так і через дзеркало. Якщо перший варіант чомусь не працює.

Доступний вхід через комп’ютерну версію. Він вважається найзручнішим. Багато хто використовує для цього власний ПК або ноутбук.

Як зайти через комп’ютер:

  • відкрити офіційну сторінку букмекерської контори;
  • натиснути на кнопку «увійти»;
  • вказати логін та пароль.

Іноді БК потребує підтвердити прив’язаний номер телефону. В такому разі необхідно додатково ввести одноразовий код, який через кілька хвилин прийде на мобільний. Після цього можна дивитися трансляції, робити ставки та виводити кошти.

Про те, як отримати фріспіни казино написано тут. Переходьте і забирайте безкоштовні обертання Parimatch.

Також дозволяється виконувати вхід на Парі Матч через мобільну версію. Принцип такий самий, проте для цього користувачеві знадобиться вже не ПК, а смартфон або планшет. На гаджет можна встановити офіційний додаток, який працює на всіх популярних операційних системах. Це дуже зручний варіант, який дозволяє у будь-якому куточку відстежувати спортивні події, ставити на фаворитів та переказувати кошти на власний рахунок навіть тоді, коли комп’ютер знаходиться далеко, та через нього не можна відкрити особистий кабінет.


27 вересня 2021, 16:53
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Збірна Закарпатської області отримала бронзу на Чемпіонаті України з водного поло

Плей-офф ЧС-2022: збірна України дізналась суперника

Ужгородка здобула срібло Чемпіонату Світу із танцювального спорту

Ужгородський школяр привіз перемогу з чемпіонату Німеччини з кікбоксингу

На що можна робити ставки в букмекерській конторі GG.BET?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено