Рубрика: Суспільство

20 вересня

Заробітки працівників Закарпатської області

foto

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у липні 2021р. становила 12745 грн (в Україні – 14345 грн), що в 2,1 раза вище рівня законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (6000 грн)

За рівнем зарплати Закарпаття випередили Вінницька, Рівненська, Львівська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Запорізька, Київська, Донецька області та м.Київ. 
Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств з виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання, в установах фінансової та страхової діяльності, підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, з виробництва електричного устатковання, з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання та  підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 16,8–39,2%, а в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 1,6 раза.
Водночас заробітна плата працівників у сфері надання інших видів послуг, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, у сфері тимчасового розміщування й організації харчування, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у галузі будівництва, підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції,  а також у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування не перевищувала 78,0% від середнього рівня по економіці області.
На 1 серпня 2021р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 5,7 млн.грн.

Головне управління статистики в Закарпатській області

 


20 вересня 2021, 19:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українські науковці знайшли речовини, які можуть запобігти гострій пневмонії від COVID-19

На Закарпатті виявили двох порушників правил рибальства

Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН

З наступного року паркування на центральних вулицях Мукачева буде платним

Осінні канікули у школах можуть продовжити до місяця через коронавірус

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено