Рубрика: Суспільство

08 вересня

МОЗ хоче послабити карантин для вакцинованих

foto

Глава МОЗ назвав умову роботи установ, підприємств, шкіл у "жовтій" та "червоній" зонах - необхідно вакцинувати колектив

МОЗ пропонує передбачити ослаблення карантинних обмежень для тих компаній та установ, в яких колектив вакциновано проти коронавірусу. Таке послаблення планують передбачити в разі потрапляння регіону в "жовту" чи "червону" зону епідемічної небезпеки. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду.
 
"Відповідно до практики європейських країн, а також США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого проти COVID-19 населення до звичного. Тому на цьому тижні ми почали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами в карантинних нормах, щоб дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу і його благополуччям", - сказав Ляшко.
 
За його словами, передбачається, що більшість обмежень, які передбачено для потрапляння в "жовту" чи "червону" зону, не застосовуватимуться, якщо вакцинованими будуть колективи чи відвідувачі закладів.
 
Для "жовтого" рівня достатньо однієї дози вакцини, а для "червоного" - повний курс вакцинації.
 
"Робота навчальних закладів у "жовтому" рівні не буде обмежуватися за умови 80% вакцинованих хоча б однією дозою", - додав міністр.

За матеріалами Кореспондент


08 вересня 2021, 16:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Італія ввела обов'язкову вакцинацію всіх працівників

ВООЗ призупинила сертифікацію російської вакцини «Спутник V»

Вчені пояснили, чому змії пережили динозаврів

На Закарпатті державні виконавці стягнули з боржників понад 90 мільйонів гривень аліментів

Что нужно успеть до начала новогодней суеты?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено