Рубрика: Бізнес

22 липня

Чому на Закарпатті вигідно мати власне авто?

Власний автомобіль — це свобода пересування, додатковий комфорт та безпека. На Закарпатті особистий транспорт давно перестав бути символом багатства й перетворився на необхідність. Чому на Західній України треба мати власну машину та які вона дає переваги?

Переваги використання власного автомобіля

Мешканцям великих міст доводиться обирати між громадським та особистим транспортом. У мегаполісах більшість надає перевагу метро, а в інших містах активно користуються наземним транспортом. Однак кількість машин щорічно зростає, і Закарпаття — не виняток. Необхідність купити авто в Закарпатті продиктована особливостями регіону:

  • відсутністю мережі громадського транспорту;
  • гірським рельєфом;
  • оновленими трасами;
  • великою відстанню між містами й селищами.

Між населеними пунктами на Закарпатті громадський транспорт курсує лише в певний час. Деякі селища можуть скористатися послугами автобусів тільки кілька разів на тиждень, тому без власного авто складно дістатися міста вчасно. Це має особливе значення для тих, хто щоденно їздить на роботу до іншого містечка.

Пересування регіоном ускладнене через вузькі гірські дороги та їхню відсутність. Якщо від Києва можна доїхати до передмістя десятками шляхів і способів, то на Закарпатті варіантів набагато менше. Незалежність від мережі доріг дає лише власне авто. Останнім часом було відновлено деякі дороги всеукраїнського значення, тому користуватися машиною стало зручніше.

Гірські містечка й селища розкидані схилами Карпат, і відстань між ними часто виявляється чималенькою. У деякі пункти просто неможливо дістатися пішки та велосипедом, тому є потреба в автомобілі.

Які авто варто купувати для Закарпаття?

Мешканці Закарпаття надають перевагу надійним та безпечним авто з великими багажниками. Багатьом жителям карпатських селищ доводиться закупати необхідні речі в містах, районних центрах, а доставити вантаж зручніше власним транспортом. Хетчбеки, седани та позашляховики користуються найбільшою популярністю в регіоні. Нові й б/в машини можна купити на сервісі OLX.


22 липня 2021, 13:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


GGbet на мобильный как скачать

Курс валют на 15 вересня

Курс валют на 13 вересня

ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості

Курс валют на 9 вересня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено