Рубрика: Суспільство

07 липня

Не заплатив штраф - заборонено в'їзд

foto

З початку року Міграційна служба Закарпаття за обгрунтованими зверненнями патрульної поліції краю винесла рішення про заборону в'їзду в Україну 112 іноземцям, які порушили правила дорожнього руху та покинули країну, не сплативши адміністративний штраф. За цим напрямком Закарпаття входить до трійки лідерів в державі

Про продовження міжвідомчої співпраці йшлося під час робочої зустрічі начальника управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ #ДМС в області Василя Гусака та начальника відділу Андрія Шкірти з представниками патрульної поліції краю Емілією Савчук та Маріанною Бордаш.

Переважна більшість правопорушників - це іноземці, які працюють далекобійниками. Найбільша сума несплачених штрафів однією особою становить майже 7 тисяч гривень. Заборона на в’їзд згідно міграційного законодавства становить 3 роки.

Переглянути рішення можна тільки після виконання іноземцем постанов про стягнення коштів на користь держави. З таким проханням до ГУ ДМС в області наразі звернувся 31 іноземець – порушник ПДР.

Міграційна служба Закарпатської області


07 липня 2021, 12:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Для чего нужна консультация травматолога

З початку року населення Закарпатської області зменшилася на 3232 особи

Корисні поради щодо вибору пральної машини

Вся Україна з 23 вересня переходить у «жовту» карантинну зону

Вчора щеплення від COVID-19 отримали майже 109 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено