Рубрика: Економіка

22 квітня

На Закарпатті 214 населеним пунктам надали статус гірських

foto

На Закарпатті 214 населеним пунктам надали статус гірських, основним критерієм є їх розташування на висоті 400 метрів і вище над рівнем моря

На Закарпатті 214 населеним пунктам надано статус гірських.

А саме, Мукачівський район – 43 н.п.; Рахівський район – 28 н. п.; Тячівський район – 28 н. п.; Ужгородський район – 35 н. п.; Хустський район – 80 н. п.

"Мешканці гірських населених пунктів мають низку пільг. Зокрема, для них розмір державних пенсій, стипендій, всіх видів державної матеріальної допомоги збільшується на 20%, а тарифні ставки та посадові оклади працівників підвищуються на 25%", - розповів заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.

З цим детальніше ознайомитися за цим посиланням.

Такі зміни пов’язані з новим адміністративно-територіальним устроєм України.

Відтепер в Україні налічується 714 гірських населених пунктів, які розташовані на території 86 територіальних громад та входять до складу 16 районів у 4 областях (Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій).

Відповідно до Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» до гірських населених пунктів належать міста, селища міського типу, селища, сільські населені пункти, які розташовані у гірській місцевості, мають недостатньо розвинуті сферу застосування праці та систему соціально-побутового обслуговування, обмежену транспортну доступність.

"Основним критерієм віднесення населених пунктів до категорії гірських є їх розташування на висоті 400 метрів і вище над рівнем моря", - відмітив Іштван Петрушка.

Джерело: Закарпатська ОДА


22 квітня 2021, 19:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Молдова вперше за 30 років купила газ не у Росії

Газпром знизив до мінімуму постачання газу в Європу

РФ може припинити постачання газу в Молдову - ЗМІ

Закарпатці поповнили державну скарбницю для фінансування армії на 292,3 мільйонів гривень

На Закарпатті податківці викрили схему формування податкового кредиту за безтоварними операціями

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено