Рубрика: Суспільство

19 квітня

У МОЗ очікують зростання захворюваності на COVID-19 після Великодня

foto

Міністерстві охорони здоров'я очікують, що після Великодня, через 3-4 тижні відбудеться зростання кількості хворих на COVID-19

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у ефірі телеканалу "Україна 24", передає кореспондент УНН.

"У будь-якому випадку ми чекаємо ще після Великодня, через 3-4 тижні зростання кількості хворих. Я зараз не можу сказати до якої міри буде це зростання. Треба буде дивитися, як пройдуть свята, там не просто Великдень, а низка свят, з 1 травня по 10 травня – це супроводжується мобільністю населення… З точки зору епідеміології це додасть захворюваності", - сказав Степанов.

Також він прокоментував обмеження на Великдень.

"З приводу обмежень на Великдень. Я вважаю, що ми повинні дотримуватися тих правил, які у нас встановлені, і вони так само повинні дотримуватися на Великдень. Тоді ми не будемо бачити серйозних спалахів COVID-19. Я не анонсував ніяких особливих режимів, я кажу про те, що регіон буде перебувати, наприклад, на "червоному" рівні, то повинні діяти всі обмеження, які існують в "червоному" рівні", - пояснив Степанов.


19 квітня 2021, 18:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Пандемія може посилити загрозу ожиріння у дітей – ВООЗ

48 хлопчиків та 46 дівчаток: у квітні 94 ужгородці отримали свій перший документ

Лазерна епіляція — необхідна процедура

В Ужгороді припинять газопостачання для майже півтори тисячі помешкань

Дві посилки з італійськими брендами на сотні тисяч гривень «попрямували» на склад Закарпатської митниці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено