Рубрика: Економіка

14 квітня

На Закарпатті сплачено майже 1,3 млрд гривень єдиного соціального внеску

foto

Протягом першого кварталу в Закарпатській області сплачено 1 млрд 296 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Про це розповів Ілля Матьола – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області. За словами очільника податкового відомства, порівняно з аналогічним періодом минулого року, сплата ЄСВ суб’єктами господарювання збільшилась на 14% або 159 млн грн.
За словами Іллі Матьоли, позитивна динаміка по сплаті єдиного соціального внеску забезпечена суб’єктами господарювання, які у цей складний час пандемії, шукають можливості для розвитку свого бізнесу, дбають про своїх працівників, забезпечують їх робочими місцями та надають соціальні гарантії.
 – Своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску – це гарантія того, що суб’єкт господарювання, або його офіційно оформлений найманий працівник буде відчувати себе соціально захищеним, отримає допомогу від держави, а також забезпечуватиметься своєчасне фінансування пенсійних виплат, – наголошує очільник податкового відомства області.
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що прийнято низку законів, щодо звільнення від сплати єдиного внеску. Зокрема, з 1 грудня 2020 року по 1 червня 2021року звільнені від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи – підприємці платники єдиного податку 1 групи. Крім того, звільнення від сплати за себе єдиного внеску передбачено для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та фізичних осіб - підприємців, які мають основне місце роботи, за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

ДПС у Закарпатській області

 


14 квітня 2021, 15:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МВФ чекає від України більшого прогресу в реформах

Частка туризму у світовій економіці впала вдвічі через пандемію

На Закарпатті 214 населеним пунктам надали статус гірських

Признаки казино с хорошей отдачей

На одне вільне робоче місце в Україні претендують шість безробітних

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено