Рубрика: Суспільство

13 квітня

"Укрзалізниця" через низький попит тимчасово скасовує три поїзди до Закарпаття

foto

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) внесло зміни у розклад руху поїздів дальнього сполучення

Як повідомила прес-служба компанії у вівторок, зокрема, додано до розкладу поїзди №77/78 Харків - Маріуполь, №119/120 Львів - Запоріжжя, №719/720 Харків - Київ, а також збільшено періодичність курсування поїзда №19/20 Попасна - Київ (по парних днях тижня).

При цьому, у зв'язку з низьким попитом під час карантину, УЗ вирішила тимчасово скасувати такі поїзди: з 13 квітня - №29/30 Київ - Ужгород (курсували шість із дев'яти вагонів, наповненість на 11-25 квітня - 2%) і №5/6 Ужгород - Херсон (шість вагонів із десяти, наповненість на 11-25 квітня - менше ніж 1%); із 14 квітня - №243/244 Київ - Рахів (11 вагонів із 18, наповненість на 11-25 квітня - 7%).

"Укрзалізниця" зазначає, що в разі скасування рейсу пасажиру повертається повна вартість квитка, а також повідомляє про наявність широкого вибору альтернативних рейсів, зокрема до 15 поїздів у день різного класу у львівському напрямку. Крім цього, УЗ вже відновила курсування низки поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв'язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації.

Компанія також додала, що у зв'язку з економічною необґрунтованістю з цього тижня змінюється періодичність курсування поїздів №773/774 Київ - Шостка та №781/782 Київ - Черкаси (три рейси на тиждень замість п'яти).

"Укрзалізниця" моніторить пасажиропотік на щоденній основі та готова миттєво відновлювати рейси в разі підвищення попиту на вже наявні альтернативні маршрути, а також додавати поїзди до травневих свят та літнього туристичного сезону", - зазначено в повідомленні.

За матеріалами Інтерфакс-Україна


13 квітня 2021, 13:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Пандемія може посилити загрозу ожиріння у дітей – ВООЗ

48 хлопчиків та 46 дівчаток: у квітні 94 ужгородці отримали свій перший документ

Лазерна епіляція — необхідна процедура

В Ужгороді припинять газопостачання для майже півтори тисячі помешкань

Дві посилки з італійськими брендами на сотні тисяч гривень «попрямували» на склад Закарпатської митниці

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено