Рубрика: Анонси

08 квітня

10 квітня відбудеться пробне ЗНО з усіх навчальних предметів в окрузі Ужгорода

foto

Як повідомило управління освіти Ужгородської міськради, очікується, що пробне тестування проходитимуть 1043 учасники. Працюватимуть 5 пунктів: у Лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка, Ужгородській класичній гімназії, УЗОШ І-ІІІ ст. №6, УЗОШ І-ІІІ ст.№8, УЗОШ І-ІІІ ст.№9

На пунктах пробного ЗНО працюватимуть 185 працівників персоналу.
В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщені запрошення-перепустки із адресами пунктів пробного тестування. Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно ввести логін та пароль, отримані від регіонального центру.  Аби роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ сформується у форматі PDF і завантажиться автоматично.
Учасників пропускатимуть до пунктів тестування, лише якщо вони матимуть паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та запрошення-перепустку.
Управління освіти Ужгородської міськради радить узяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до спеціального сервісу 10-14 квітня.  Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) будуть в особистих кабінетах до 30 квітня.
Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.
Усі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – повинні бути в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції.
МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

Ужгородська міська рада


08 квітня 2021, 16:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Cимфонічний оркестр філармонії запрошує меломанів на музику віденських класиків

В Ужгороді проведуть загальноміське прибирання

УЗ планує на травневі свята запустити 11 додаткових потягів до Закарпаття

В Ужгороді «Con-temp trio» презентує вечір з творів Йозефа Гайдна

У Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт естрадно-духового оркестру

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено