Рубрика: Суспільство

26 березня

У МОЗ розповіли, коли регіони отримають вакцину Sinovac

foto

Висновки Всесвітньої організації охорони здоров'я про дозвіл на екстрене використання цього препарату очікуються наступного тижня

Вакцину від COVID компанії Sinovac, перша партія якої вчора була доставлена ​​в Україну, передадуть в ДП Медзакупівлі і розвезуть по регіонах після лабораторного контролю, який буде проходити протягом 10 днів. Про це повідомив на брифінгу головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, пише Кореспондент

За його словами, висновки Всесвітньої організації охорони здоров'я про дозвіл на екстрене використання цього препарату очікуються наступного тижня.

"Учора доставили інактивовану вакцину від Sinovac, перші 215 000 доз... Ця вакцина одноразова (вакцина AstraZeneca десятидозова), тому її використовувати там, де неможливий розлив. Буде пріоритет маломобільних груп літніх людей і їхнім опікунам. Це близько 40 000 осіб", - повідомив Ляшко.

Зазначимо, що результати третього етапу клінічного дослідження вакцини Coronavac в Індонезії продемонстрували ефективність 65,3%, в Бразилії - трохи більше 50%, в Туреччині - 83,5%.


26 березня 2021, 11:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу на Закарпатті від COVID-19 щепили 2353 особи

Марія Сігетій: За заявою батьків школа зобов’язана створити інклюзивний клас

За минулу добу на Закарпатті щепили від COVID-19 1443 особи

У Мукачеві виявили 12 іноземців-порушників

Приватні виші вперше отримали держзамовлення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено