Рубрика: Економіка

23 лютого

Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

foto

Україні потрібно вирішити низку проблем в енергетичній сфері, а також у боротьбі з корупцією, говорить глава НБУ

Для досягнення домовленостей з МВФ Україні необхідно вирішити деякі проблемні питання у фіскальній, енергетичній і антикорупційній сферах. Про це заявив глава Нацбанку Кирило Шевченко на зустрічі з послами країн G7. Про це повідомляє прес-служба регулятора у вівторок, 23 лютого.
 
Під час роботи місії представники України спільно з МВФ визначили подальші конкретні кроки, "які стануть сигналом нашої відданості у продовженні співпраці".
 
"Що стосується частини програми в рамках відповідальності НБУ, то в нас немає непорозумінь з експертами Фонду", - додав Шевченко.
 
На зустрічі сторони обговорили перспективи продовження співпраці з МВФ, створення спеціалізованого фінансового суду, зниження частки непрацюючих кредитів, приватизацію державних банків, а також приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
 
У свою чергу, Шевченко підкреслив, що НБУ виступає за продовження переговорів між ЄБРР і Ощадбанком. Для того, щоб відбулося входження іноземного інвестора в капітал Ощадбанку, банк повинен приєднатися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Для цього підготовлено відповідний проект закону. Це, а також реструктуризація боргу Фонду гарантування перед Мінфіном дозволить збільшити гарантовану суму відшкодування вкладникам.
 
Раніше повідомлялося, що віртуальна місія МВФ завершилася без результату. Позики були заморожені у зв'язку з повільними темпами реформ. Пізніше в ОП заявили про продовження переговорів з МВФ відразу за трьома напрямками. 

За матеріалами Кореспондент

 


23 лютого 2021, 21:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні скорочується виробництво яєць, що призводить до їх здорожчання

Закарпатці за рік витратили на нові авто понад 34 млн доларів

Вартість Bitcoin оновила історичний максимум, досягнувши позначки в 49 тисяч доларів

Місія МВФ завершила роботу в Україні

У 2020 році українці втричі збільшили інвестиції коштів за кордон

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину