Рубрика: Бізнес

18 лютого

Все про продаж деревини в Україні

Прозорий продаж деревини - завдання не з легких, яке є одним із пріоритетних для успішного розвитку економіки нашої країни. Достатньо тривалий час функціонування ринку лісу керувалося застарілими нормами, або ж взагалі тіньовими схемами. Саме тому постала необхідність нормативного врегулювання ринку деревини та ефективного використання потенціалу лісових ресурсів країни.

Для роботи в цьому напрямку, 1 лютого 2020 року стартував експериментальний проект, у рамках якого уся необроблена деревина, заготовлена постійними лісокористувачами, реалізовуватиметься на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Інформація про розміри торгів, ціни та кінцевих покупців доступна онлайн, що, в результаті, повинно мінімізувати тіньові схеми та зробити продаж деревини чесним та прозорим процесом.

Не дивлячись на те, що за рівнем лісистості Україна входить у десятку країн Європи і близько 16 % її території - це ліси, стрімкого розвитку ринку деревини спостерігати не доводиться. Основною причиною такої ситуації є непрозорі схеми закупівлі сировини,з якими постійно стикаються деревообробні компанії та наступні проблеми:

 • захмарна націнка на деревину, приховування реальної вартості сировини;
 • порушення умов укладання договору;
 • недотримання термінів виконання замовлення.

Продаж деревини на електронних торгах ProZorro.Sale - це реальна можливість боротьби з корупцією у сфері лісозаготівель. Пілотний проект поширюється на лісові господарства, що у 2018 році отримали чистого доходу більше 10 млн грн, а реалізували онлайн не менше 25 % запасів деревини. Взяти участь в аукціоні може кожен охочий, хто зареєструвався на акредитованому електронному майданчику. Саме майданчик,наприклад, Товарна Біржа “Подільська” надає консультативну підтримку усім учасникам торгів не залежно від того чи є Ви потенційним продавцем чи покупцем.

На сайті Товарної БІржі “Подільська” є можливість ознайомитися зі списком лотів, знайти той, що Вас зацікавить. Продаж деревини у Житомирі, Рівному, Закарпатті, Івано - Франківську - вся ця інформація є актуальна на акредитованому майданчику.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в аукціоні з продажу деревини Вам необхідно:

 • зареєструватися на електронному майданчику;
 • ознайомитися зі списком лотів та знайти потрібний;
 • вивчити умови реалізації майна;
 • подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет користувача;
 • зробити ставку;
 • пройти кваліфікацію;
 • перемогти на аукціоні;
 • підписати договір.

Протягом останнього року на офіційних майданчиках Прозорро.Продажі відбулося більше 1000 аукціонів з продажу деревини в Україні. Щоб не пропустити актуальні торги з необробленої деревини, реєструйтеся на акредитованому майданчику Товарна Біржа “Подільська” та користуйтеся кваліфікованою допомогою спеціалістів, отримуйте відповіді на запитання, купуйте деревину чесно за доступними цінами.


18 лютого 2021, 16:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Эксклюзивные бонусы Пинап до 170 000 гривен

Актуальний податковий календар на березень 2021 року

Курс валют на 2 березня

Курс валют на 1 березня

Курс валют на 26 лютого

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину