Рубрика: Бізнес

01 лютого

Прокуратура вимагає повернути державі землі вартістю понад 4 млн грн на полонинах Рахівщини

foto

Закарпатською обласною прокуратурою направлено до суду позовну заяву про скасування незаконних розпоряджень і рішень органів місцевого самоврядування на Рахівщині, державних актів на право власності на земельні ділянки та повернення державі земель лісового фонду

Прокурори встановили, що Рахівська РДА та Ясінянська селищна рада незаконно передали у власність 5 земельних ділянок, розміщених на полонинах Драгобрат та Печінжинска, в урочищах Козьменщик та Плитоватий. При цьому вказані установи не були вповноважені передавати у приватну власність землі лісогосподарського призначення. Натомість ці ділянки посадовці безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення, хоча необхідні для таких змін висновки органів виконавчої влади з питань лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища – відсутні. 
За результатами проведених експертних досліджень підтверджено факти накладення згаданих ділянок на землі лісового фонду, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ясінянське ЛМГ». 
Загалом у приватну власність із порушенням земельного та лісового законодавства передано 4,6 га земель сукупною вартістю понад 4 мільйони гривень. З метою захисту інтересів держави у сфері охорони лісових ресурсів  прокуратура подала позови в особі Кабінету Міністрів України до Рахівської районної державної адміністрації, Ясінянської селищної ради та фізичних осіб.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури 


01 лютого 2021, 16:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 7 грудня

Курс валют на 6 грудня

Игровые автоматы Золотой Кубок - играть онлайн

До місцевих бюджетів області надійшло понад 11 мільйонів гривень туристичного збору

Выгодные бонусы и очевидные плюсы онлайн казино на деньги

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено