Рубрика: Надзвичайне

01 лютого

У неділю закарпатські рятувальники відшукали п’ятьох заблукалих туристів

foto

Усіх в районі Драгобрату

31 січня о 14:25 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що під час катання на лижах в районі полонини Драгобрат, на гірськолижному курорті «Драгобрат», Рахівського району втратила орієнтир та заблукала туристка 1991 року народження, мешканка м. Львів. О  17:10 туристку знайдено в районі пол. Крачуняска та о 19:10 доставлено до місця тимчасового проживання. Для проведення пошукових робіт залучено 9 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи.

Того ж дня о 17:25 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що під час катання на лижах в районі полонини Драгобрат, на гірськолижному курорті «Драгобрат», Рахівського району втратили орієнтир та заблукали двоє туристів 1988 та 2005 років народження, мешканці м. Київ. О 22:05 зазначених громадян знайдено в районі ур. Грегулець та 23:20  доставлено до смт Ясіня, де вони самостійно продовжили рух до місця тимчасового проживання. Для проведення пошукових робіт залучались 15 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи.

Також у неділю о 18:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що під час проходження туристичного маршруту в районі полонини Драгобрат, Рахівського району втратив орієнтир та заблукав турист 1992 року народження, мешканець м. Харків. 20:20 визначено місце знаходження чоловіка та о 21:00 телефоном супроводжено до місця тимчасового проживання. Для проведення пошукових робіт залучено 2 чоловіка особового складу та 1 одиницю техніки Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи.

А о 18:15 до Служби порятунку надійшло ще одне повідомлення, що під час проходження туристичного маршруту в районі полонини Драгобрат, Рахівського району втратив орієнтир та заблукав турист 1985 року народження, мешканець м. Одеса. О 19:20 чоловіка знайдено та о 20:15 доставлено до місця тимчасового проживання. Для проведення пошукових робіт залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю техніки Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи.

У ДСНС України в Закарпатській області


01 лютого 2021, 9:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За самовільне користування надрами ТОВ «АКВА-АГРО» заплатить понад півтора мільйона гривень

ВООЗ заявляє про відсутність доказів, що штам Omicron краще уникає дії вакцин

У Німеччині найбільша кількість смертей від коронавірусу з лютого

За минулу добу на Закарпатті у 329 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

Вночі на Берегівщині горів житловий будинок

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено