Рубрика: Суспільство

19 січня

Sinovac назвала умову, за якої ефективність її вакцини зростає на 20%

foto

Китайська компанія Sinovac Biotech заявила, що її вакцина проти коронавірусу (COVID-19) показала вищий відсоток ефективності при збільшенні часу між двома щепленнями

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

За даними компанії, під час клінічних тестувань вакцина показала ефективність на 20% більшу (або до близько 70%) у 1 394 пацієнтів, які отримали плацебо або вакцину з різницею у три тижні (21 день).

Ще тиждень тому бразильські дослідники заявили, що вакцина від Sinovac Biotech показала ефективність у 50,4% після того, як під час випробовувань понад 9 тис. добровольців було зроблено щеплення з різницею у всього 14 днів.

Зазначається, що інтервал щеплень вакцини проти COVID-19 став гарячою темою дискусій серед науковців, регуляторів та урядів.

Так, нещодавно британські регулятивні органи заявили, що вакцина проти COVID-19 від AstraZeneca та Оксфордського університету є більш ефективною, коли розрив між дозами більший, ніж передбачалося спочатку.

Велика Британія також вирішила дозволити більший інтервал між дозами вакцини проти COVID-19 від Pfizer та BioNTech, хоча компанії наголошують, що мають дані про ефективність лише протягом коротшого періоду між щепленнями.


19 січня 2021, 15:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські прикордонники зірвали дві нічні оборудки пачкарів

До завершення реєстрації на ЗНО залишилось три дні

Словаччина на тлі COVID-пандемії запроваджує комендантську годину

65% учнів мають недостатній рівень фізичної підготовленості

В Україні вже зробили понад три тисячі щеплень від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину