Рубрика: Суспільство

04 січня

Спалах коронавірусу в Україні не спричинив зростання числа прихильників вакцинації – соціолог

foto

Майже половина українців стабільно проти щеплень від ковід

Попри зростання захворюваності на коронавірус, відсоток противників вакцинації серед українців залишається стабільно високим - 42% опитаних соціологами Київського міжнародного інституту соціології проти щеплень.

«У дослідженні, яке ми проводили в серпні, 42% населення негативно ставилось до вакцинації. А тоді рівень захворюваності був у вісім разів нижче, ніж зараз. Тоді кожен день виявляли щонайменше 1,5 тисячі нових випадків, водночас сьогодні - близько 12 тисяч. Так ось, за цей час люди набагато більше хворіють, а зараз ті сам 42% проти вакцинації», - зазначив в інтерв'ю «РБК-Україна» директор КМІС Володимир Паніотто.

Третина опитаних не хочуть вакцинуватись, вважаючи COVID-19 «політикою» і вигадкою; на їхню думку, новий коронавірус не відрізняється від інших вірусів.

«Є і раціональні думки: люди не вірять, що за такий короткий час можна зробити безпечну і ефективну вакцину», - зазначив Паніотто.

Соціолог вважає, що у частини прихильників відмови від вакцинації причина такого рішення криється в недовірі до влади: «Ми взагалі живемо в епоху постправди. Інтернет, крім багатьох позитивних моментів, стає майданчиком для різних вірувань - у таємний уряд, у сіонських мудреців».

За матеріалами DT.ua


04 січня 2021, 12:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські патрульні виявили водіїв із підробленими документами

Закарпатські прикордонники зірвали дві нічні оборудки пачкарів

До завершення реєстрації на ЗНО залишилось три дні

Словаччина на тлі COVID-пандемії запроваджує комендантську годину

65% учнів мають недостатній рівень фізичної підготовленості

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину