Рубрика: Суспільство

04 січня

Близько 22 тисяч безробітних скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у 2020 році

foto

Закарпатська обласна служба зайнятості розпочинає новий трудовий рік та продовжує докладати всіх зусиль задля покращення добробуту та сприяння зайнятості своїх краян

2020 рік видався нелегким у соціально-економічному плані. Незважаючи на це служба зайнятості не припиняла своєї діяльності та працювала на благо людей. Про це говорять окремі цифри та факти. Так, згідно оперативних даних кількість безробітних осіб, які скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у 2020 році склала 21,9 тисяч осіб. З них: 7,2 тис – молодь у віці до 35 років, 11,8 тисяч сільських мешканців, 810 – осіб з інвалідністю, 315 учасників АТО, 75 внутрішньо переміщених осіб.

За цей період обласною службою зайнятості працевлаштовано 12,7 тисяч осіб, з яких 51,4 % - оперативно до надання статусу безробітного.

У 2020 році за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості проходили професійне навчання 805 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 882 особи, охоплено профорієнтаційними послугами включаючи осіб, що навчаються у різних закладах освіти – 48,0 тисяч. Кількість роботодавців, які співпрацювали минулоріч з центрами зайнятості області склала 4,0 тисячі. Кількість вакансій сягнула позначки 16,4 тисячі.

Закарпатський обласний центр зайнятості


04 січня 2021, 14:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські патрульні виявили водіїв із підробленими документами

Закарпатські прикордонники зірвали дві нічні оборудки пачкарів

До завершення реєстрації на ЗНО залишилось три дні

Словаччина на тлі COVID-пандемії запроваджує комендантську годину

65% учнів мають недостатній рівень фізичної підготовленості

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину