Рубрика: Надзвичайне

22 грудня

280 споживачів газу в Ужгороді залишилися без газопостачання

foto

Через дії невідомих осіб

Вночі на лінію АДС 104 почалися дзвінки від мешканців, що у їхніх квартирах відсутнє газопостачання. Виїхавши на місце, бригада аварійно-диспетчерської групи АТ «Закарпатгаз» виявила, що спрацював запобіжно-запірний клапан газорозподільчого пункту шафового типу, який забезпечує пониження рівня тиску газу, що потрапляє у будинки в цьому мікрорайоні.

З самого ранку, 22 грудня, тривають роботи з технічного обслуговування даного ШГРП та відновлення газопостачання у помешканнях. Однак, роботи ускладнюються через відсутність у багатьох помешканнях власників. Відповідно до правил безпеки систем газопостачання, роботи з пуску газу у мережу належать до категорії особливо небезпечних і мають виконуватися виключно за інструкціями та відповідно до вимог зазначених правил.

У зв’язку з цим прохання до мешканців будинків, що залишилися без газопостачання, всіляко сприяти працівникам: допускати до огляду внутрішньобудинкових мереж та газових приладів аварійників. Це прискорить процес відновлення газопостачання.

Пресслужба АТ "Закарпатгаз"


22 грудня 2020, 16:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Рятувальники попереджають про сніголавинну небезпеку на Закарпатті

У Румунії стався землетрус

За минулу добу на Закарпатті у 225 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

На пилорамі у Великоберезнянському районі загинув 46-річний працівник

На Ужгородщині горів магазин

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено