Що треба знати про кредит під заставу

Споживчі кредити – популярне вирішення фінансових проблем. Існує кілька видів кредитування. Один з них – кредит під заставу. Він має як переваги, так і недоліки. Через мінуси багато українців обирає кредит без застави. Про умови його отримання дивіться за посиланням https://sgroshi.com.ua/kredity-bez-zaloga/.

Яке майно може стати заставним

Банки надають кошти під заставу нерухомості. Це може бути квартира, будинок або земельна ділянка. Таку банківську послугу можна описати так: позичальник бере гроші, якщо він не повертає кошти у встановлений термін, то банк може продати його майно.

Нерухомість не обов'язково повинна належати позичальникові. Він має право заставити майно, яким володіють треті особи. В такому разі нерухомість заставляється зі згоди володарів.

Переваги кредиту під заставне майно

Головний плюс такого кредитування – невеликі щомісячні платежі. Банки пропонують менший відсоток. Таким чином, платіж не сильно вдарить по бюджету родини.

Застава – це добрий вихід зі скрутної фінансової ситуації, коли немає можливості надати довідку про доходи. Такий кредит можуть взяти сезонні робітники або підприємці, тобто люди, які можуть собі дозволити щомісячні платежі. Банківські установи таким чином перестраховуються.

Застава стає порятунком, коли є непогашені борги. Банки не надають гроші людям з поганою кредитною історією без заставної нерухомості.

Ще один плюс – довгий термін кредитування. Кошти надаються на 10-20 років.

Недоліки кредитування під заставу

Головний недолік – вірогідність залишитися без майна. Якщо в позичальника не буде можливості погасити заборгованість, банк продасть його майно. Інші мінуси:

  • Сума. Надається 75% від ринкової вартості нерухомості. Більше взяти не вийде.

  • Обмеження на розпорядження майном. Володарі не можуть продати або подарувати нерухомість без схвалення банку.

  • Обов'язкове страхування нерухомості. Це додаткові витрати для позичальника.

З огляду на всі недоліки багато людей шукає інші способи вирішенні проблем з грошима.

Позика від МФО – тільки плюси

В Україні гроші в борг надають не тільки банки. Цю послугу також надають мікрофінансові компанії. В них умови більш прості та вигідні. Перш за все, мікрофінансові організації не вимагають заставу, запоруку та довідку з роботи. Усе, що потрібно для оформлення позики, – це паспорт та ідентифікаційний номер.

Позичальником може стати будь-яка людина, яка досягла 18 років. У той час як банки вимагають, щоб позичальником була людина не молодше 21 року.

МФО надають позики на суму від 1000 до 10 000 гривень. При повторному зверненні та своєчасному погашенні минулого кредиту клієнт компанії може розраховувати на позику до 20 000 гривень. Цього достатньо, щоб вирішити будь-які фінансові проблеми.

Одна з відмінностей кредитування від МФО полягає в терміні. Позика надається на 3-14 днів. При необхідності строк можна продовжити. Ця послуга називається пролонгацією.

Таким чином, в українців є вибір, куди краще звернутися, – до банку чи МФО.


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.