Рубрика: Надзвичайне

03 листопада

Концентрація нафтопродуктів у дериваційному каналі є нижчою, ніж гранично допустимі норми - Держекоінспекція

foto

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області 2 листопада отримала від диспетчерської служби Закарпатської обласної державної адміністрації та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса інформацію про виявлення маслянистих плям на дериваційному каналі в с. Оноківці Ужгородського району

З метою підтвердження або спростування зазначеного факту державні інспектори з охорони навколишнього середовища одразу виїхали на місце події та провели огляд поверхні водного дзеркала дериваційного каналу в наступних  місцях: транспортний міст вул. Другетів/вул. Доманинська в м. Ужгород, міст вул. Довга в с. Оноківці Ужгородського району, у нижньому б’єфі Оноківської ГЕС, міст через дериваційний канал біля урочища «Дубки». При цьому було виявлено, що поверхня каналу вкрита окремими плямами і сірими плівками, які спостерігаються при найбільш сприятливих умовах. Для визначення ступеню забруднення було відібрано проби поверхневої води з дериваційного каналу.

Також держінспектори обстежили річку Уж від м. Перечин (район транспортного моста на с. Ворочево) до Боздошського мосту в м. Ужгород та відібрали проби поверхневої води р. Уж. Залишки сірої плівки у вигляді плям спостерігалися тільки біля підвісного мосту в с. Кам'яниця Ужгородського району, вище греблі на річці Уж. В ході обстеження джерел забруднення   водного об'єкту виявлено не було.

За результатами проведених інструментально-лабораторних досліджень встановлено, що концентрація нафтопродуктів у відібраних пробах є нижчою, ніж нормативи гранично допустимих концентрацій, що встановлені Державними санітарними нормами і правилами планування та забудови населених пунктів, які затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України № 172 від 19.06.1996 року.

Джерело: Державна екологічна інспекція в Закарпатській області 


03 листопада 2020, 16:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу в Україні виявили 16 427 нових випадків COVID-19

За минулу добу на Закарпатті у 305 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

На виїзді з Мукачева сталась ДТП (ФОТО)

У Польщі заявили про "апогей" шпиталізованих з коронавірусом

Біля кордону з Угорщиною затримали двох нелегалів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено