Рубрика: Суспільство

24 жовтня

ПЛР-тестування у 40% показує помилковий результат — глава Держспоживслужби Києва

foto

Тестування методом ПЛР не здатне підтвердити наявність коронавірусу у 40% випадків, тому наразі в усьому світі доведена необхідність проведення комплексного клініко-діагностичного дослідження методом ІФА-тестування і тестуванням на антиген

Про це в коментарі УНН розповів глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

“Так, ПЛР-тест на коронавірус лише в 60% показує правильний результат. Це пов’язано, перш за все, з самою тест-системою — цьому є доказ в усьому світі, що необхідно проводити обов’язково детальне клініко-діагностичне дослідження — з використанням не лише ПЛР тестів, але й ІФА-тестування.

Україна зараз переходить на новий формат — це встановлення клінічного діагнозу і за симптомами, і за підтверджуючим ПЛР, а також за ІФА-скринінгом, щоб встановити правильний діагноз”, — каже Рубан.

В контексті масового тестування населення на коронавірус діагностування “ковіду” в Україні, на думку глави Держспоживслужби Києва, необхідно проводити комплексно й всеохопно за допомогою ІФА-скринінгу і за допомогою “антигенних” тестів, зокрема.

“Все необхідно розглядати комплексно, але ІФА — це діагностичні та скринінгові дослідження, які необхідно використовувати для скринінгу груп населення будь-якої організації або при встановленні діагнозу та встановленні термінів, коли захворіла людина, чи має вона захисні титри. Все необхідно розглядати комплексно — і методом ПЛР, і антигенними тестами, які будуть впроваджені в Україні найближчим часом, і методом ІФА зокрема”, — вважає Рубан.


24 жовтня 2020, 10:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували шість ДТП

Поблизу Чопа затримали нелегала

Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів

Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину