Рубрика: Суспільство

23 вересня

Школи можуть змінювати систему оцінювання на час карантину

foto

У Міносвіти нагадали про автономію для шкіл, передбачену законодавством. Зокрема, школи можуть вносити корективи в систему оцінювання

Міносвіти дозволило школам на час карантину коригувати систему оцінювання учнів. Про це йдеться в роз'ясненнях на сайті Міністерства освіти і науки.
 
Відзначається, що Закон України Про загальну середню освіту передбачає певну автономію для шкіл і введення власної шкали оцінювання результатів навчання.
 
"Відповідно до частини четвертої статті 17 Закону за вибором навчального закладу оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі введення навчальним закладом власної шкали оцінювання результатів навчання учнів їм повинні бути визначені правила переходу в систему оцінювання, визначену законодавством", - повідомляють у Міносвіти.
 
Також у міністерстві пояснили, що дозвіл змінювати систему оцінки передбачає також можливість оцінки за шкалою "зараховано" / "не зараховано" для таких предметів, як Фізична культура, Трудове навчання, Образотворче мистецтво, Музичне мистецтво, Основи здоров'я і окремих предметів варіативної складової при проведенні більш як 50% уроків у дистанційному форматі.

За матеріалами Кореспондент

 


23 вересня 2020, 11:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Газ для закарпатців подорожчав на понад дві гривні

Що таке безглютенова дієта і вплив здорове харчування

Donum Present: незабываемые эмоции в подарок мужу

У день виборів до поліції Закарпатської області надійшло 141 повідомлення про імовірні порушення

На Закарпатті до поліції вже надійшло 44 повідомлення про імовірні порушення виборчого законодавства

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину