Рубрика: Бізнес

21 жовтня

З початку року закарпатці витратили на нові авто 24 млн доларів

foto

Впродовж січня-вересня поточного року в Ужгороді та Закарпатській області придбали 820 нових автомобілів на загальну суму 24 млн доларів США

Серед брендів на Закарпатті найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 180 авто цього бренду. Також закарпатці часто обирали Toyota (120 авто) і Skoda (95 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.
Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Kia Sportage і Toyota RAV4.
З січня по вересень зареєстрували понад 600 кросоверів, що складає 75% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 33%. Щодо цінових сегментів, то 22% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.
Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.
Нагадаємо, у першому півріччі в Ужгороді у та області придбали 520 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 14 млн доларів США. 


21 жовтня 2020, 12:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Можно ли заработать на банковских монетах?

"Azure" решения для бизнеса

Курс валют на 30 листопада

Курс валют на 27 листопада

Курс валют на 26 листопада

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину