Рубрика: Політика

19 вересня

На Закарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

foto

19 вересня в Ужгороді відбулися збори Закарпатської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Під час заходу затвердили список депутатів у всі рівні рад та 15 кандидатів на голів ОТГ

Список партії в обласну раду очолив депутат Закарпатської обласної ради, відомий в краї громадський діяч та меценат, керівник Закарпатської організації «ЗА МАЙБУТНЄ» Олександр Ледида.

«Для нас дуже важливо, аби наш край у майбутньому представляли патріоти рідного краю та фахові люди, - прокоментував О. Ледида. – Тому ми зібрали команду людей, які є справжніми професіоналами у своїх галузях – із досвідом, знаннями та власним баченням як розвивати наш край, країну. Ми зібрали фахівців у сфері медицини, юриспунденції, бізнесу, соціальної сфери, спорту тощо. Впевнений, що вони стануть гідними депутатами, які дослухатимуться до потреб закарпатців та принесуть користь нашому краю».


19 вересня 2020, 13:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні наднизька явка виборців

На Закарпатті поліцейські отримали 75 повідомлень про імовірні порушення під час виборів

На Закарпатті СБУ викрила і блокувала схему підкупу виборців

На сьогодні жодна виборча дільниця не забезпечена приладами температурного скринінгу та дезінфекторами - омбудсмен

Віра КАЧАНОВА: «Прийшов час для фахівців у владі»

їїїїїїїї...

госуслуги кабинет
23 вересня 2020, 19:49

Шановний пане кандидате, міністр – це політична посада. І ви маєте розділяти тоді принципи команди, до якої ви плануєте долучитися. Ваша команда розпочала свою бурхливу діяльність з того, що вона взагалі ліквідувала Міністерство екології, показавши тим, що проблема екології для неї не існує. Навіщо ви туди йдете? Це перше питання.

Прокоментуй новину